Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 20 september 2014.

Programma voor zaterdag 20 september 2014

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – HHV 1 ( 1483)                                            Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – HHV 2 ( 4945)                                            Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Karin, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bart, Bram, Jesper, Jordi, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              DOS-WK 5 – Regio ’72 3 (  289)                                     Sp Wesselerbrink-noord K60

Aanvang               :               13:30 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Celine, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim, Thijs

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Marknesse/Emmeloord 3 (  242)         Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Danah, Jodie, Jolanda, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Lennart, Robert, Stefan

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              DVO 11 – Regio ’72 5 (  519)                                           Sp De Eikelhof K60

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               15.30 uur

Speelsters            :               Angela,  Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Sparta (N) A1 ( 7414)                            Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :              Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Bernadet, Josje

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Jochem, Tobias

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              De Meeuwen A3 – Regio ’72 A2 (  772)                        Sp Putter Eng K60

Aanvang               :               12:15 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Henk, Bart                            Vervoer: Schoneville, Ganzevles, Riphagen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Oranje Zwart B1 (  973)                       Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               11:15 uur                                             scheidsrechter: Laurens

Aanwezig             :               10:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Josje, Loes, Noa, Nova

Spelers                 :               Jochem, Tobias,

Coach                   :               Tim, Dion

 

Wedstrijd             :             Reehorst C3  – Regio ’72 C1 ( 4140)                       ’t Schuttersveld K40

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               11.30 uur

Speelsters            :               Esmee, Maaike, Melany, Merel, Sanne, Tessa

Spelers                 :               Casper, Jurre

Coach                   :               Jordi                                     Vervoer: Stofbergen, Gensen

 

Wedstrijd                        Regio ’72 D1 – Steeds Hooger D1 ( 1852)                  Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               10:15 uur                                             scheidsrechter: Albert

Aanwezig             :               09:45 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne

Coach                   :               Saskia, Linda

 

Wedstrijd             :              Elburg E5 – Regio ’72 E1 ( 3055)                                   Burg. Bode Sp K60

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               7.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David

Coach                   :               Chantal, Aniek                                     Vervoer: Bourgonje, Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Atalante F1 – Regio ’72 F1 ( 3136)                                Sp De Maten G24

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde                     Vervoer: Klinkum,. van Lokhorst

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.