Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 21 april 2018

Programma voor zaterdag 21 april 2018

Scheidsrechtersbegeleider: Geert & Arjan

Wedstrijd             :              Tiel ’72 1 – Regio ’72 1 ( 9833)             Tiel, Sportpark Rauwenhof
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               13.00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Tiel ’72 2 – Regio ’72 2 ( 3591)           Tiel, Sportpark Rauwenhof
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 4 (49112)          Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SEV 3 (44671)               Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Tessa, Laura, Marleen
Spelers                 :               Dion, Roan, TimWouter,  Bart, ____

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Olympia ’22 3 (50125)        Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Gert L
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Wesstar A1 – Regio ’72 A1 ( 2033)        Westervoort, Veld Wesstar (G)
Deze wedstrijd is in overleg met de scheidsrechter verplaatst naar maandag 7 mei, 19.30 uur.

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor A6 – Regio ’72 A2 (50013)    Bennekom, Sportpark De Eikelhof
Aanvang               :               12:30 uur
Vertrek                  :               11.15 uur
Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Roelinda, ____
Spelers                 :               Nick
Coach                   :               Bart, Dion                             Vervoer: van Ommen, Holubek, Hartman

Wedstrijd             :              Apeldoorn B3 – Regio ’72 B1 (44206)     Apeldoorn, Sportpark Orderbos
Aanvang               :               13:45 uur
Vertrek                  :               12.45 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Willemsen, Dijkstra, van der Hoogen, Riphagen

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Telstar C2 (48509)         Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Hidde
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah, Kristin
Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe, Sjors
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – KVZ D2 (52162)              Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Ruth
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin
Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors
Coach                   :               Jordi

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Apeldoorn E2 (51898)        Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Leandra
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Jente, Noor, Puck, Roos
Spelers                 :               Jouke, Julian
Coach                   :               Ilia, Loes

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Rheko F2 (43198)              Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Pascalle
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Koen, Mart, Siebe
Coach                   :               Linda

Reageren

Met dank aan onze sponsors