Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 21 mei 2016

Wedstrijd             :              TOP (V) 1 – Regio ’72 1 ( 1170)                               Vroomshoop, Sp. De Bosrand  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              TOP (V) 2 – Regio ’72 2 ( 4363)                               Vroomshoop, Sp. De Bosrand  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Ricardo, Thomas, Kasper, Jelle

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DVO/Accountor 10 (16307)                   Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia, WillekeLeandra

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Thijs, Roberto Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Oost-Arnhem 4 (13442)                          Vaassen, Sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar woensdag 1 juni, 20.00 uur.

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Mélynas 2 (15191)                                    Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              HKC (He) A2 – Regio ’72 A1 (15207)           Hengelo, Sportterrein ’t Wilbert (G)

Aanvang               :               13:45 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Niels T, Thijs

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Molendijk, Schoneville, Huisman

 

Wedstrijd             :              Amicitia B1 – Regio ’72 B1 (22246)                         Vriezenveen, Sp. Het Midden

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, ____

Coach                   :               Arjan                                      Vervoer: vd Haar, van Triest, vd Zee

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) B3 – Regio ’72 B2 (13892)                       Zwolle, Stadshagen

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar donderdag 26 mei, 19.00 uur.

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Hellas ’63 C1 (14925)                          Vaassen, Sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst.

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Rivalen E1 (15723)                                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs v E.

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Steeds Hooger E2 (13998)                 Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Saskia

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Elburg F1 – Regio ’72 F1 (16210)                            Elburg, Burg. Bode Sportpark

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               9.00 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira                             Vervoer: vd Veen, Klinkum, van Essen

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.