Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 21 november 2015

Programma zaterdag 21 november 2015

Zaalwacht:

14.15  – 16.15: Angela, Eline

16.15 – 18.00: Anne Dien, Monique

18.00 – 20.00: Pascalle, Jolanda

 

Wedstrijd             :              EKVA 1 – Regio ’72 1 (12607)                         Almere, Sporthal F.B.K.-park

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 3 – Regio ’72 2 (15945)                          Zwolle, ZBC-hal

Aanvang               :               19:20 uur

Vertrek                  :               17.30 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Erica, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Devinco 5 – Regio ’72 3 ( 5705)                        Deventer, Keizerslanden

Aanvang               :               18:30 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Semeijne, SylviaPascalle

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, TimRonald, Wouter vd H.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Atalante 4 ( 6403)                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               18:00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke, Angela

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, StefanJorn, Kasper, Matthijs

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Ermelo 2 ( 9909)                                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Inez, Carlijn

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter, Arjan, Lars

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DVO/Accountor A4 ( 6246)                  Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Jelle

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Niels vT

Coach                   :               Dion, Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Duko B1 (20301)                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias, Remon H

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) B3 – Regio ’72 B2 (10072)                       Zwolle, Windesheim  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: Ronde, Bonnink, Hartman

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger C2 – Regio ’72 C1 (10098)                 Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               12:50 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek               Vervoer: Stofbergen, van Ommen, Schoneville, Akkoc

 

Wedstrijd             :              Olympus ’58 E1 – Regio ’72 E1 ( 5141)              Doetinchem, De Bongerd

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke                     Vervoer: van der Veen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              ASVD E5 – Regio ’72 E2 ( 8310)                                    Dronten, ’t Dok

Aanvang               :               11:05 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem                  Vervoer: de Groene, Harmsen

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.