Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 22 november 2014.

Programma voor zaterdag 22 november 2014

 

Zaalwacht:

13.00 – 15.00: Lisa B, Danah

15.00 – 16.30: Pascalle, Stefan

16.30 – 18.30: Jorn S., Mart

 

Wedstrijd             :              Juventa/GoedeOrde 1 – Regio ’72 1 (11964)                             Hardenberg, De Beek

Aanvang               :               18:30 uur

Vertrek                  :               16.15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Amicitia 3 – Regio ’72 2 (15328)                                                   Vroomshoop, De Stobbe

Aanvang               :               20:50 uur

Vertrek                  :               18.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Hellas ’63 3 ( 9354)                                                 Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:                   Gert L.

Aanwezig             :               16:30 uur

Speelsters            :               Danah, Jolanda, Loes, Monique, Rianne

Spelers                  :               Arjan, Lars, Lennart, Stefan, Roberto

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – d’Ommerdieck 2 ( 9297)                                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:45 uur                                             scheidsrechter:                   Bertie

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Amicitia A1 – Regio ’72 A1 (18029)                                              Vroomshoop, De Stobbe

Aanvang               :               19:40 uur

Vertrek                  :               18.00 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :              Mike, Ruben, Tijs, _____

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: Huisman, Stegeman, Schoemaker (L)

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Zwaluwen A1 ( 6805)                                            Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   Arjan v. T.

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Jisca, Laura, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – ODIK B2 ( 4900)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter:                   Laurens

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim

 

Wedstrijd             :              Elburg C2 – Regio ’72 C1 ( 7473)                                                 Elburg, ’t Huiken

Aanvang               :               15:00 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :               Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Elvira, Jordi, Tijs                 Vervoer: Gensen, Liefers, de Bruin, Visser (S)

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger E1 – Regio ’72 E1 ( 5138)                                   Apeldoorn, Zuiderpark

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Nienke, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek                    Vervoer: van der Klij, Harmsen

 

 

Wedstrijd             :              Elburg F3 – Regio ’72 F1 (11274)                                                 Elburg, ’t Huiken

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               08.00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper, Sjors

Coach                   :               Hidde, Lauren                     Vervoer: van Lokhorst, de Groene, Visser

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.