Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 23 januari 2016

Programma zaterdag 23 januari 2016

Zaalwacht:

16.45 – 19.00: Wouter H., Roberto

19.00 – 21.00: Ans, Gea

 

Wedstrijd             :              DKOD 1 – Regio ’72 1 (12933)                                       Renkum, De Rijnkom  

Aanvang               :               19:30 uur

Vertrek                  :               17.00 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              DKOD 2 – Regio ’72 2 (16718)                                       Renkum, De Rijnkom  

Aanvang               :               18:10 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              KVZ 6 – Regio ’72 3 (10438)                                           Zutphen, Hanzehal  

Aanvang               :               17:10 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Arjan v T.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Sparta (N) 5 ( 5173)                                 Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               19:45 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               19:15 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter, Ronald

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Reehorst ’45 A2 ( 6601)                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:30 uur                                             scheidsrechter: Samantha

Aanwezig             :               18.00 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                    :               Dion, Mart

 

Wedstrijd             :              ODIK B1 – Regio ’72 B1 (20355)                                   Barneveld, Veluwehal

Aanvang               :               12:35 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias, Remon v E

Coach                   :               Arjan                      Vervoer: vd Zee, Engelman, Holubek

 

Wedstrijd             :              ASVD B3 – Regio ’72 B2 ( 9337)                                    Dronten, ’t Dok (veld 2)

Aanvang               :               15:15 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon H

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: van Drie, de Bruin, van Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Devinco C2 ( 8807)                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter: Leandra

Aanwezig             :               17:00 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne,

Marit, Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Olympus ’58 D1 – Regio ’72 D1 (12927)                      Doetinchem, De Bongerd

Aanvang               :                09:00 uur

Aanwezig             :                07:30 uur

Speelsters            :                Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa, Lisanne

Spelers                 :                David, Floris

Coach                    :               Marike, Jorn                 Vervoer: Willemsen, Beekman, Bockhoven

Wedstrijd             :              Duko E2 – Regio ’72 E1 ( 4243)                                     Duiven, Endesprong  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke                     Vervoer: Harmsen, vd Veen

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger F1 – Regio ’72 F1 ( 8904)                   Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira                             Vervoer: Punt, Klinkum

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.