Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 23 november 2019

Programma voor zaterdag 23 november 2019

Zaalwacht:
12.30 – 14.45:        Marleen, Danah
14.45 – 17.00:        Jisca, Loes
17.00 – 19.30:        Tim, Nynke

Regio ’72 1 – Achilles (A) 1                                Vaassen, De Wieken
Aanvang  :               18.15 uur                                scheidsrechter: Knkv
Aanwezig:               17.00 uur

Regio ’72 2 – De Hoeve/Due Amici Fitness 2           Vaassen, De Wieken
Aanvang  :               17.05 uur                                scheidsrechter: Knkv (Robert)
Aanwezig :               16.00 uur

Regio ’72 3 – SkunK 2                                         Vaassen, De Wieken
Aanvang  :               15.55 uur                                scheidsrechter: Peter
Aanwezig:               15.30 uur

Regio ’72 4 – Devinco 5                                         Vaassen, De Wieken
Aanvang  :               14.45 uur                                scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig :               14.15 uur

Apeldoorn A3 – Regio ’72 A1                                Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang  :               13.30 uur
Vertrek    :               12.15 uur vanaf de Zichtstede
Vervoer   :               Hazeleger, Riphagen, vd Hoogen

KVZ B3 – Regio ’72 B1                                    Zutphen, Hanzehal   
Aanvang  :               12.10 uur
Vertrek    :               10.45 uur vanaf de Zichtstede
Vervoer   :               Bockhoven, Bourgonje, Olivier

Regio ’72 C1 – Apeldoorn C2                          Vaassen, De Wieken
Aanvang  :               13.45 uur                                scheidsrechter: Gert vE
Aanwezig :               13.15 uur

Regio ’72 D1 – KVZ D2                                           Vaassen, De Wieken
Aanvang  :               12.45 uur                                scheidsrechter: Bart vO
Aanwezig:                12.15 uur

Rivalen E1 – Regio ’72 E1                                         Doesburg, Beumerskamp
Aanvang  :               12.05 uur
Vertrek    :               10.45 uur vanaf de Zichtstede 
Vervoer   :               vd Veen, Dijkstra (T)

Unitas/Perspectief F2 – Regio ’72 F1                    Harderwijk,  De Sypel
Aanvang  :               10.00 uur
Vertrek    :               8.45 uur vanaf de Zichtstede
Vervoer   :               Regterschot, Angelier

MIA F3 – Regio ’72 F2                                           Amersfoort,  Fit Academie Bokkeduinen
Aanvang  :               11.00 uur
Vertrek    :               9.45 uur
Vervoer   :               v Balen, Klein

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors