Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 24 januari 2015.

Programma voor zaterdag 24 januari 2015

 

Zaalwacht:

11.00 – 13.30: Wouter H., Jolanda B.

13.30 – 16.00: Carlijn, Jorn S.

16.00 – 18.30: Inez, Jolanda M.

 

Pupillen van de week: Feline, Quinten, Siebe

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Juventa/GoedeOrde 1 (12782)                             Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               15:45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Amicitia 3 (16775)                                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:45 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Femke, Marleen

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Hellas ’63 3 – Regio ’72 4 ( 6286)                                                 Nunspeet, de Brake

Aanvang               :               16:40 uur

Vertrek                  :               15.30 uur

Speelsters            :               Danah, Jodie, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Roberto, Jorn G.

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              d’Ommerdieck 2 – Regio ’72 5 ( 6287)                                        Nieuwleusen, De Schakel

Aanvang               :               15:20 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Amicitia A1 (18562)                                              Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd, Jorn G.

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Zwaluwen A1 – Regio ’72 A2 ( 4207)                                            Zevenaar, Heerenmaten

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart                        Vervoer: Leerkes, Prosee, Ganzevles

 

Wedstrijd             :              ODIK B2 – Regio ’72 B1 ( 9923)                                                    Barneveld, Veluwehal

Aanvang               :               15:20 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim                             Vervoer: van Triest, Proper, Holubek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Marknesse C1 ( 6686)                                         Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter:                   Arjan V.

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Esmee, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Elvira, Jordi, Tijs

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Rheko D3 ( 9353)                  Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter:                   Ruben

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Nisa, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Saskia

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Steeds Hooger E1 ( 6594)                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter:                   Loes

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Elburg F3 (11280)                                                 Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter:                   Femke

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper, Sjors

Coach                   :               Hidde, Lauren

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.