Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 25 april 2015.

Wedstrijd             :              HHV 1 – Regio ’72 1 ( 2189)                            Hollandscheveld, Spk De Oosthoek  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              HHV 2 – Regio ’72 2 ( 6122)                            Hollandscheveld, Sp De Oosthoek  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Exakwa 4 (12778)                                    Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               13:30 uur                                                                            scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Aniek, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – ASVD 5 (12772)                                        Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:00 uur                                                                            scheidsrechter: Bart

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Danah, Loes, Monique, Inez, Angela

Spelers                 :               Lars, Lennart, Robert, Stefan, Jorn G.

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – DLKV 3 (12783)                                        Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               16:30 uur                                                                            scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Bart, Matthijs, Roan, Wouter

Coach                   :               Janus

 

Wedstrijd             :              Sparta (N) A1 – Regio ’72 A1 ( 7110)                            Nijkerk,                Sp Luxool  

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Laura, Lisa, Pascalle, Gaby, Bernadet, Loes

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Niels

Coach                   :               Marike, Tim                                          Vervoer: Schoemaker (L) , Molendijk, Huisman

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) A2 – Regio ’72 A2 (13236)                        Zwolle, Stadshagen  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart                                        Vervoer: Prosee, Neelis, Roeloffzen

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman B2 – Regio ’72 B1 (13426)   Kampen, Sp De Maten

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Carlijn

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion                                             Vervoer: vd Zee, vd Haar, Holubek

 

Wedstrijd         :              Diderna/VisserSloopw. B1 – Regio ’72 B2 (16489)  Dieren Het Nieuwland  

Deze wedstrijd wordt verzet naar 30 mei.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Exakwa C3 (13904)                              Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:15 uur                                                                             scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               10:45 uur

Speelsters            :               Kely, Melany, Merel, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Jordi, Tijs

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Hellas ’63 D3 (14396)                          Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:15 uur                                                                            scheidsrechter: Albert

Aanwezig             :               09:45 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Dionne, Lisanne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne

Coach                   :               Saskia, Linda

 

Wedstrijd             :              Rigtersbleek/Nääs D2 – Regio ’72 D2 (14675)      Enschede, Rigtersbleekcomplex

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke, Maud

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Sylvia, Jorn                          Vervoer: Dijkstra, Koele

 

Wedstrijd             :              Rheko E2 – Regio ’72 E1 (15165)                                  Rheden, Sc IJsselsingel  

Aanvang               :               16:00 uur

Vertrek                  :               14.30 uur

Speelsters            :               Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :                Sybe

Coach                   :               Chantal, Aniek                    Vervoer: Harmsen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Elburg F2 (15822)                                  Vaassen, sp. Oosterhof

Aanvang               :               11:00 uur                                                                            scheidsrechter: Aniek

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Annemarije

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – SEV (Z) F1 (15810)                                 Vaassen, sp. Oosterhof

Aanvang               :               10:00 uur                                                                            scheidsrechter: Linda

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :              Noor, Roos, Kim

Spelers                 :               Jouke, Ruben, Sander

Coach                   :              Marike

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.