Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 25 mei 2019

Programma voor zaterdag 25 mei 2019

Wedstrijd             :          Regio ’72 1 – HHV 1 (17696)               Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               14:15 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren , Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Tijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :          Regio ’72 2 – HHV 2 (11611)                Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Geert)
Aanwezig             :               13:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marleen, Pascalle
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :          Devinco 4 – Regio ’72 3 (61513)           Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               12:55 uur
Vertrek                  :               11.30 uur
Speelsters            :               Eline, Ilse, Laura, Liliane
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Karel

Wedstrijd             :          SEV 2 – Regio ’72 4 (61532)                Zelhem, Sp. “De Pluimerskamp”  (G)
Aanvang               :               13:45 uur
Vertrek                  :               12.30 uur
Speelsters            :               Angela, Marjolijn, Nynke, Roelinda
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :         KVZ 5 – Regio ’72 5 (61497)                      Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               13:30 uur
Vertrek                  :               12.15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, Lisanne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :         Regio ’72 A1 – Devinco A1 (60243)                  Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               11:45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :          Regio ’72 B1 – Sparta (N) B2 (58997)            Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:15 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               10:45 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Jochem

Wedstrijd             :         Rivalen C1 – Regio ’72 C1 (57796)                         Doesburg, Sp. Den Helder
Aanvang               :               11:30 uur
Vertrek                  :               10.00 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Tobias                   Vervoer: Woudstra, Olivier, Dijkstra

Wedstrijd             :         Zwaluwen D1 – Regio ’72 D1 (63424)               Zevenaar, Sp. Hengelder
Aanvang               :               10:30 uur
Vertrek                  :               09.15 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Tammar
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilia / Geert                             vervoer: Schoemaker, van Lokhorst, Klinkum

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Rheko E1 (54155)                  Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Remon
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Imme, Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F1 (51790)                       Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Leandra
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – KVZ F3 (51740)                       Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Casper
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors