Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 26 mei 2018

Programma voor zaterdag 26 mei 2018

Scheidsrechtersbegeleider: Joop & Geert

Wedstrijd             :              Midlandia 1 – Regio ’72 1 ( 9831)    Bunnik, Veld Midlandia (k60)
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               13.15 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Dalto 6 – Regio ’72 2 ( 3593)       Driebergen, Sportpark De Woerd
Aanvang               :               17:00 uur
Vertrek                  :               15.00 uur
Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – SEV 2 (41019)    Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Eline, Laura, Liliane, Marleen, Esmee
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Roan, Dion

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Oost-Arnhem 4 (49989)   Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Tessa, Kirsten, Loes, Marjolein 
Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Apeldoorn 7 (44096)      Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              KVZ A2 – Regio ’72 A1 ( 2032)     Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               13:45 uur
Vertrek                  :               12.30 uur
Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa, Roelinda 
Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias
Coach                   :               Marike                   Vervoer: van Essen, van Leeuwen, Volkers

Wedstrijd             :              Wesstar A2 – Regio ’72 A2 (50462)      Westervoort, Veld Wesstar (G)
Aanvang               :               10:45 uur
Vertrek                  :               9.30 uur
Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Lisanne, Marit
Spelers                 :               Nick
Coach                   :               Bart, Dion                             Vervoer: van Drie, van Ommen, de Bruin

Wedstrijd             :              Wesstar B1 – Regio ’72 B1 (41845)     Westervoort, Veld Wesstar (G)
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               8.15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Stofbergen, van der Ziel, Kip, Beekman

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – De Meeuwen C4 (45293)    Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Ronald
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah, Kim, Dyan
Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Wesstar D1 (52529)    Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin
Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors
Coach                   :               Jordi

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Olympia ’22 E1 (43565)     Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Gaby
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Jente, Noor, Puck, Roos
Spelers                 :               Jouke, Julian
Coach                   :               Ilia, Loes

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Apeldoorn F1 (44099)      Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Bernadet
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Koen, Mart, Siebe
Coach                   :               Linda

Reageren

Met dank aan onze sponsors