Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 26 november 2016

Programma voor zaterdag 26 november 2016

 

Zaalwacht:

14.00 – 16.15: Niels E, Kirsten

16.15 – 18.15: Niels T, Marleen S

 

Team van de week: D1

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DKOD 1                                         Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DKOD 2                                        Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Keizer Karel 4 – Regio ’72 3                            Nijmegen, Meijhorst  

Aanvang               :               14:50 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              Devinco 4 – Regio ’72 4                                      Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               16:50 uur

Vertrek                  :               15.30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Bernadet

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Lars, Robert, Sjoerd, StefanJochem

 

Wedstrijd             :              MIA 8 – Regio ’72 5                                                Amersfoort, Bokkeduinen

Aanvang               :               15:00 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Thijs R., Wouter H.

 

Wedstrijd             :              Zwaluwen B2 – Regio ’72 B1                                Zevenaar, Heerenmaten  

Aanvang               :               10:25 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Barry, Ronald                      vervoer: Stofbergen, Gensen, Bonnink

 

Wedstrijd             :              Groen Zwart C1 – Regio ’72 C1                    Borne, ’t Wooldrik  

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn                          Vervoer: Willemsen, Riphagen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – SIOS ’61 D1                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Annemarije

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby

 

Wedstrijd             :              Wesstar E1 – Regio ’72 E2                              Westervoort, De Pals  

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.15 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens, Sjors

Coach                   :               Femke, Loes                       Vervoer: vd Veen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit F1 – Regio ’72 F1                               Wezep, Erica Terpstrahal  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer: v Essen, Punt

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.