Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 27 mei 2017

Wedstrijd             :              Zwart Wit (D) 1 – Regio ’72 1              Delden, Spc De Mors (G)

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              ASVD 3 – Regio ’72 2                             Dronten, Veld ASVD

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 4                         Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Laura, Linda, Semeijne, Tessa

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Peter, Roan, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Blauw Zwart 4                           Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Angela, Danah, Eline, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan, Wouter

 

Wedstrijd             :              SKF A2 – Regio ’72 A1                        Veenendaal, Sp De Groene Velden

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: Volkers, vd Zee, Engelman

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Steeds Hooger/Atalante B2       Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Karel

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Julia, Kelly, Maaike, Merel

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – KVZ C3                                     Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Wouter H

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda,                                                                        Rosanne, Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Mélynas D1 – Regio ’72 D1                  Brummen, De Hazenberg  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :              09:45

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Gaby, Tijs                      Vervoer: v Lokhorst, vd Enk, Harmsen

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor E4 – Regio ’72 E1          Bennekom, Sportpark De Eikelhof

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: Woudstra, v Bennekom

 

Wedstrijd             :              Wesstar E1 – Regio ’72 E2                            Westervoort, Veld Wesstar (G)

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes                         Vervoer: vd Veen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor F2 – Regio ’72 F1             Bennekom, Sportpark De Eikelhof  

Aanvang               :               11:30 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander, Simon

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer:  vd Braak, v Mossel

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.