Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 27 september 2014

 

Programma voor zaterdag 27 september 2014

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Pallas ’08 1 (  597)                                    Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Pallas ’08 2 ( 3414)                                  Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Karin, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bart, Bram, Jesper, Jordi, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              WB/Green Organics 5 – Regio ’72 3 (  352)                                Sp Hagenbroek K60

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               15.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              ASVD 5 – Regio ’72 4 (  299)                                           Veld ASVD K60

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               15.30 uur

Speelsters            :               Loes, Monique, Rianne, Pascalle

Spelers                 :               Lars, Lennart, Tijs, Douwe

 

Wedstrijd             :              SIOS ’61 1 – Regio ’72 5 (   32)                                       Sp Overhagen G40

Aanvang               :               14:30 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) A1 – Regio ’72 A1 ( 6904)                         Stadshagen K60

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: Schoemaker, van Mossel, Volkers

 

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief A3 – Regio ’72 A2 (  874)             Het Slingerbos K60

Aanvang               :               15:00 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :              Anne,  Anne Dien, Carlijn, Inez, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Sjoerd

Coach                   :               Henk, Bart                            Vervoer: van der Haar, Huisman, de Boer

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Sparta (Zw) B2 (  975)                          Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Duko C1 ( 1360)                                     Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Thomas

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Remon

Coach                   :               Jordi, Elvira

 

Wedstrijd             :              KVZ D3 – Regio ’72 D1 ( 2098)                                       Sc Zuidveen K40

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Saskia, Linda                      Vervoer: Akkoc, Noordijk, Kip, van Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Hellas ’63 E3 ( 2468)                            Sp Oosterhof K20

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Carmen

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Steeds Hooger F1 ( 3171)                   Sp Oosterhof K20

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Loes

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.