Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 28 januari 2017

Programma voor zaterdag 28 januari 2017

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Geert

Zaalwacht:

11.45 – 12.15: Maeike
12.15 – 15.00: Tessa, Robin H
15.00 – 18.00: Gea, Ans

Wedstrijd             :              DKOD 1 – Regio ’72 1                                     Renkum, De Rijnkom  

Aanvang               :               19:30 uur

Vertrek                  :               17.00 uur

Speelsters            :               Anne, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              DKOD 2 – Regio ’72 2                                      Renkum, De Rijnkom  

Aanvang               :               18:10 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Annemarije, Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              ODIK 5 – Regio ’72 3                                      Barneveld, Veluwehal (veld b)

Aanvang               :               15:15 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Diana, Linda R., Semeijne, SylviaLoes vT, ____

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Peter, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Mélynas 2                                     Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Hidde

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, RianneAniek

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – MIA 8                                               Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Roan, Robin H., Thijs R., Wouter H., Jorn G

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Zwaluwen B2                           Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Thomas

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Barry, Ronald

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) B3 – Regio ’72 B2                             Zwolle, Windesheim  

Aanvang               :               14:05 uur

Vertrek                  :             13:00 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Marit, Dionne

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: Dollenkamp, van Ommen, Schoneville

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Groen Zwart C1                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Arjan V

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa, Chantal, ____

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Duko D2 – Regio ’72 D1                                 Duiven, Triominos (spoorzone)

Aanvang               :               16:00 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Bourgonje, Vanacker, vd Enk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – DVO/Accountor E4                    Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Laura

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Wesstar E1                                 Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Leandra

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Rood-Wit F1                                Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Loes R.

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.