Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 28 maart 2015.

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – TOP (V) 1 (  810)                                       Vaassen, sp. Oosterhof 

Aanvang               :               15:30 uur                                                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – TOP (V) 2 ( 3780)                                      Vaassen, sp. Oosterhof 

Aanvang               :               17:00 uur                                                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Lauren, Linda Roe.

Spelers                 :               Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Spirit (Vo) 4 – Regio ’72 3 (12636)                                Voorthuizen, sc Overhorst 

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Tim, Paul

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Marknesse/Emmeloord 3 – Regio ’72 4 (12632)       Marknesse, Sp De Punt 

Deze wedstrijd gaat niet door, zodra een nieuwe datum is vastgesteld wordt dit gecommuniceerd met S4.

 

Wedstrijd             :              SIOS ’61 1 – Regio ’72 5 (12609)                                   Velp, Sp Overhagen 

Aanvang               :               14:35 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Bart, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Amicitia A1 ( 7687)                                Vaassen, sp. Oosterhof 

Aanvang               :               13:45 uur                                                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Jochem, Tobias

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit A3 – Regio ’72 A2 (13205)                            Wezep, De Brink 

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart                                        Vervoer: de Boer, Leerkes, Ganzevles

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Elburg B1 (13289)                                 Vaassen, sp. Oosterhof 

Deze wedstrijd is verzet van 12.30 uur naar 09.15 uur.

Aanvang               :               09:15 uur                                                                             scheidsrechter: Thomas

Aanwezig             :               08:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion

 

!! Ingelaste wedstrijd!!  Wedstrijd            :             Rivalen B1 – Regio’72 B2                                                         Doesburg, sp. den Helder

Aanvang                  :              12.00 uur

Vertrek                    :               10.30 uur

Speelsters               :              Esmee, Elise, Julia, Kelly, Josje, Nova, Maaike, Loes

Coach                      :              Ilse                                          vervoer: Ilse, Stofbergen

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman C4 – Regio ’72 C1 (13664)   Kampen, Sp De Maten

Aanvang               :               11:30 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Kely, Sanne, Kaely

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Jordi                                                         Vervoer: Liefers, van Ommen, Gensen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Sparta (Zw) D3 (14171)                       Vaassen, sp. Oosterhof 

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Annemarije

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne

Coach                   :               Saskia, Linda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D2 – Devinco D4 (14652)                             Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Albert

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke, Maud

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Oost-Arnhem E2 (14777)                    Vaassen, sp. Oosterhof 

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Carmen

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               Julian, Sybe

Coach                   :               Chantal, Aniek

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) F2 – Regio ’72 F1 (15575)                        Zwolle, Stadshagen 

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Lauren, Hidde                     Vervoer: Klinkum, vd Veen

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem F2 – Regio ’72 F2 (15574)                     Arnhem, Oost-Arnhem Arena 

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Roos, Dionne

Spelers                 :               Jouke, Ruben, Sander, Kasper

Coach                   :               Ilia                                          Vervoer: Punt, van Essen

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.