Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 29 november 2014.

Programma voor zaterdag 29 november 2014

 

Zaalwacht

14.00 – 16.15: Natascha, Sylvia

16.15 – 18.30: Douwe, Ilia

 

Pupillen van de week: Dionne, Dyan, Kim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Hellas ’63 1 (12108)                                                Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               15:45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Oost-Arnhem 2 (15614)                                          Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:45 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Marleen, Celine

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              NKC ’51 4 – Regio ’72 3 (11441)                                                   Nijverdal, Het Ravijn

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Linda, Leandra

Spelers                 :               Roberto, Jelle, Roan, Lars

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              MIA 8 – Regio ’72 4 ( 9836)                                                             Amersfoort, Bokkeduinen

Aanvang              :               19:40 uur

Vertrek                  :               18.15 uur

Speelsters            :              Jodie,Jolanda, Loes, Monique, Tessa

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Oost-Arnhem A1 (18130)                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Jochem, Ruben

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              SEV (Z) A1 – Regio ’72 A2 ( 8042)                                                Zelhem, De Pol

Aanvang               :               15:00 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Jisca, Rianne, Bernadet

Spelers                 :               Jorn, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :                                                                                                          Vervoer: Schoneville, Riphagen, Prosee

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem B2 – Regio ’72 B1 ( 8037)                                     Arnhem, Valkenhuizen 4

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :             Arend Jan                                                                     Vervoer: van der Haar, Proper, Holubek

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.