Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 3 december 2016

Programma voor zaterdag 3 december 2016

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Geert en Joop

Zaalwacht:

13.30 – 15.15: Tim H, Ruth

15.15 – 17.00: Thijs R., Elvira

17.00 – 18.45: Robin H, Eline

 

Wedstrijd             :              Devinco 1 – Regio ’72 1                                  Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               19:50 uur

Vertrek                  :               17.45 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Devinco 2 – Regio ’72 2                                     Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               18:30 uur

Vertrek                  :               16.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – KVZ 5                                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Olympia ’22 3                                Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, RianneAngela, Aniek

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Lars, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Tiel ’72 A1 – Regio ’72 A1                                    Tiel, De Betuwehal  

Aanvang               :               15:15 uur

Vertrek                  :               13.30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, PascalleKelly, Laura

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Remon E

Coach                   :               Marike                   Vervoer: vd Haar, vLeeuwen, Volkers

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DOS-WK C3                             Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa, Lisanne

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              KVZ D4 – Regio ’72 D1                                        Zutphen, Hanzehal  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Vanacker, Harmsen, Koele

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E2                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Marleen H

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Olympia ’22 E2                       Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs v ’t E

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – ASVD F1                                Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Linda R

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                  :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.