Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 3 september 2016

scheidsrechterScheidsrechtersbegeleider: Gert L

Wedstrijd             :              Juventa 2 – Regio ’72 2 ( 4397)                        Hardenberg, Sp. Kruserbrink 

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :             Regio ’72 3 – EFC 1 ( 3865)                                     Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Lars

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               DianaLinda P, Linda R, Pascalle, Semeijne, Sylvia, Loes, Marije, Inez, Laura

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – DVO/Accountor 8 ( 1632)                 Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, MarijeMarjoleinAniek

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Lars, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – KVZ 5 ( 1600)                                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H, Roberto, Thijs R, Wouter

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor A3 – Regio ’72 A1 ( 5395)     Bennekom, Sp. De Eikelhof  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Lisa, Loes, Noa, Kelly

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, TobiasRemon E, Casper

Coach                   :               Marike                                   Vervoer: Brummel, van der Zee, van Triest

 

Wedstrijd             :              Elburg B2 – Regio ’72 B1 (   89)                               Elburg, Burg. Bode Sp.  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               9.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :                                                              Vervoer: Riphagen, Hartman, Holubek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – ODIK B3 ( 2445)                             Vaassen, Sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst.
Zaterdag 15 oktober om 10.30 uur wordt hij ingehaald.

Wedstrijd             :              d’Ommerdieck C1 – Regio ’72 C1 ( 1465)   Nieuwleusen, vv Nieuwleusen  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn                          Vervoer: Hazeleger, Willemsen, Riphagen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – KVZ D3 ( 1249)                                       Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:15 uur                                             scheidsrechter: Niels vT.

Aanwezig             :               09:45 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Jorn, Floris, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby

 

Wedstrijd             :              KVZ E2 – Regio ’72 E1 ( 3110)                                       Zutphen, Spc. Zuidveen

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: Woudstra, Harmsen

 

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger E1 – Regio ’72 E2 ( 1543)                   Apeldoorn, Sp. Orderbos

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Noa                         Vervoer: Heideveld, Klinkum

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger F1 – Regio ’72 F1 ( 1537)                   Apeldoorn, Sp. Orderbos

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               9.00 uur

Speelsters            :               Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer: vd Veen, Bosch

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.