Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 30 januari 2016

Programma zaterdag 30 januari 2016

Zaalwacht:

09.45 – 12.00: Carmen, Liliane

12.00 – 14.15: Loes, Monique

14.15 – 16.30: Eline, Sylvia

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – EKVA 1 (12967)                                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Oranje Zwart 3 (16791)                          Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:45 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 5 ( 9720)                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              Atalante 4 – Regio ’72 4 ( 9205)                                     Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               16:50 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Jorn G.

 

Wedstrijd             :              Ermelo 2 – Regio ’72 5 ( 7520)                                       Ermelo, Calluna  

Aanvang               :               10:45 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor A4 – Regio ’72 A1 ( 7748)                  Bennekom, DVO-hal  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Leerkes, Prosee, Ganzevles

 

Wedstrijd             :              Duko B1 – Regio ’72 B1 (20521)                                   Duiven, Endesprong  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Arjan                      Vervoer: van Leeuwen, vd Haar, Bakkenes

 

Wedstrijd             :              Wolderwijd B1 – Regio ’72 B2 ( 6825)                         Zeewolde, De Horst  

Aanvang               :               14:40 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: Holubek, Stofbergen, Ronde

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Steeds Hooger C2 (10733)                 Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Olympus ’58 E1 (10968)                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – ASVD E5 ( 6358)                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Marleen vd H.

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.