Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 30 maart 2019

Programma voor zaterdag 30 maart 2019

Zaalwacht:
11.30– 14.30       :               Annemarije, Robin

Wedstrijd             :              Victum 1 – Regio ’72 1 (19853)        Houten, Weteringhoek
Aanvang               :               18:30 uur
Vertrek                  :               16.15 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jordi, Thijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Victum 2 – Regio ’72 2 (23456)        Houten, Weteringhoek
Aanvang               :               17:20 uur
Vertrek                  :               15.15 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marije, Pascalle
Spelers                 :               Bart, Jochem, Ronald, Thijs, Thomas, Casper G.
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DVO/Accountor 8 (46321)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               12:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, Ilse
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Bart vO

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Wageningen 9 (46997)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Robert
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Angela, Ilia, Linda, Marjolijn
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Mélynas 4 – Regio ’72 5 (46978)      Eerbeek, De Bhoele
Aanvang               :               18:10 uur
Vertrek                  :               17.00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, Lisanne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Elburg A3 – Regio ’72 A1 (44975)    Elburg, ’t Huiken
Aanvang               :               16:00 uur
Vertrek                  :               15.00 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias 
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Hartman, Schoneville, Kip

Wedstrijd             :              KVZ B3 – Regio ’72 B1 (41367)         Zutphen, Hanzelhal
Aanvang               :               13:00 uur
Vertrek                  :               11.45 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Dollenkamp, Stofbergen, vd Hoogen

Wedstrijd             :              Zwaluwen C2 – Regio ’72 C1 (48022)      Zevenaar, Heerenmaten
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               08.15 uur
|
Speelsters           :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe, Maud
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: vd Enk, v Lokhorst, Bourgonje

Wedstrijd             :              Rood-Wit D2 – Regio ’72 D1 (48034)        Wezep, Erica Terpstrahal
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               10.00 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Maeike                  Vervoer: van Essen, vd Veen, Harmsen

Wedstrijd             :              DVO/Accountor F2 – Regio ’72 F1 (26574)      Bennekom, DVO-hal
Aanvang               :               11:30 uur
Vertrek                  :               10.15 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: Dijkstra (I), Dijkstra (T)

Wedstrijd             :              Revival F1 – Regio ’72 F2 (26545)   Barneveld, Veluwehal
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: vd Schepop, Punt, Permentier

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors