Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 4 april 2015.

Wedstrijd             :              Oerterp 1 – Regio ’72 1 ( 1983)                                      Oerterp, Griene leane  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Oerterp 2 – Regio ’72 2 ( 5766)                                      Oerterp, Griene leane  

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Marleen, Linda Roe

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Gert

Coach                   :               Ricardo

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 4 (12676)                                    Vaassen, sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd gaat niet door. Zodra een nieuwe datum bekend is wordt deze gecommuniceerd.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Hellas ’63 3 (12670)                                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:00 uur                                                                            scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Loes, Monique, Rianne, Linda Rodijk, Diana

Spelers                 :               Arjan, Lars, Lennart, Robert, Stefan

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – SEV (Z) 2 (12681)                                     Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               16:30 uur                                                                            scheidsrechter: Arjan

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Bart, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

Coach                   :               Janus

 

Wedstrijd             :              DOS-WK A1 – Regio ’72 A1 ( 7747)                              Enschede, Sp Wesselerbrink-N  

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               15.15 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                  :               Mike, Tijs, Ronald, Tobias, Niels

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: Stegeman, van Mossel, van der Zwaag

 

Wedstrijd             :              Hellas ’63 B1 – Regio ’72 B1 (13363)                          Nunspeet, Sp De Wiltsangh

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion                             Vervoer: vd Haar, Bakkenes, van Triest

 

Wedstrijd             :           Regio ’72 B2 – Duko B2 (16487)                          Vaassen, sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd gaat niet door. Zodra een nieuwe datum bekend is wordt deze gecommuniceerd.


Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Sparta (Zw) C3 (13764)                       Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:15 uur                                                                            scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               10:45 uur

Speelsters            :               Melany, Merel, Sanne, Esmee, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Jordi, Tijs

 

Wedstrijd             :              Elburg D4 – Regio ’72 D1 (14180)                                 Elburg, Burg. Bode Sportpark  

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne

Coach                   :               Saskia, Linda                      Vervoer: Hazeleger, vd Ziel, Willemsen

 

Wedstrijd             :              AKC (Al) D2 – Regio ’72 D2 (14664)                             Almelo, Sc Het Sportpark  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke, Maud

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Sylvia, Jorn                                          Vervoer: Beekman, van Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Devinco E1 – Regio ’72 E1 (14979)                              Deventer, SpRielerenk  

Aanvang               :               10:45 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               Julian, Sybe

Coach                   :               Willeke, Aniek                                    Vervoer: vd Kleij, Visser

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Oranje Zwart F1 (15670)                     Vaassen, sp. Oosterhof (3G)

Aanvang               :               11:00 uur                                                                            scheidsrechter: Marjolein

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Devinco F3 (15658)                               Vaassen, sp. Oosterhof (3G)

Aanvang               :               10:00 uur                                                                            scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Roos, Dyan

Spelers                 :               Jouke, Ruben, Sander, Sjors

Coach                   :               Ilia

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.