Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 4 februari 2017

Programma voor zaterdag 4 februari 2017

 

Zaalwacht:

16.45 – 18.45: Anne, Laura

18.45 – 20.45: Arjan V, Wouter R

20.45 – 22.30: Diana, Semeijne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Devinco 1                                           Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               20:40 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               19:25 uur

Speelsters            :               Anne, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Devinco 2                                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               19:25 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               18:25 uur

Speelsters            :               Annemarije, Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 3                                                 Zutphen, Hanzehal  

Aanvang               :               17:15 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Diana, Linda R., Semeijne, Sylvia, Aniek

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Peter, Tim, Jordi

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22 3 – Regio ’72 4                                  Borculo, ’t Timpke  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Diana

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Robert, Sjoerd, Stefan, ____

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Tiel ’72 A1                                     Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               18:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               17:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle, Kelly, Laura

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias,

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Mélynas D1                                Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Bart

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :              Gaby, Tijs

 

Wedstrijd             :              Devinco E2 – Regio ’72 E1                                 Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: Woudstra, v Bennekom

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22 E2 – Regio ’72 E2                             Borculo’t Timpke  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.30 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes                       Vervoer: vd Veen, Heideveld

 

Wedstrijd             :              ASVD F1 – Regio ’72 F1                                        Dronten, ’t Dok  

Aanvang               :               11:05 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer: vd Braak, v Essen

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.