Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 4 maart 2017

Programma voor zaterdag 4 maart 2017

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Geert en Joop

Zaalwacht:

13.00 – 15.45: Eline, Inez

15.45 – 18.45: Danah, Anne Dien

18.45 – 21.30: Sandrine, Tobias

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Oost-Arnhem 4                                Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               19:50 uur                                             scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               19:00 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Aniek

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Robert, Sjoerd, Stefan, Jochem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Exakwa 3                                        Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               18:40 uur                                             scheidsrechter: Laurens

Aanwezig             :               18:00 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Tessa

Spelers                 :              Roan, Thijs R., Wouter H., MikeSjoerd, Arjan, Peter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DVO/Accountor A3                      Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Remon E

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Steeds Hooger/Atalante B3       Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Lauren

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike, Lisanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Barry, Ronald

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Sparta (Zw) B3                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Kasper

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Babette, Celine, Dionne

Coach                   :               Bernadet

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – SDO (W) C2                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Matthijs

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Rivalen D1 – Regio ’72 D1                                   Doesburg, Beumerskamp  

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.15 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Dijkstra, Harmsen, Bockhoven

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – ODIK E1                                         Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Josje

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors, Ruben, Julian

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Steeds Hooger/Atalante E3          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Leandra

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.