Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 4 oktober 2014.

Programma voor zaterdag 4 oktober 2014

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 1 – Regio ’72 1 (  640)                             Sp De Pelikaan K60

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 2 – Regio ’72 2 ( 3485)                           Sp De Pelikaan K60

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Karin, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bart, Bram, Jesper, Jordi, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 4 (  142)                                      Sp Oosterhof K60

Deze wedstrijd wordt naar 18-10-2014 verzet.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Sparta (Zw) 4 (  241)                                                Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :              Danah, Jolanda, Loes, Monique, Aniek

Spelers                 :               Arjan, Lars, Lennart,Dion

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – KVZ 6 (  491)                                              Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Wouter, Dion

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem A1 – Regio ’72 A1 ( 7549)                      Oost-Arnhem Arena K60

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Paul

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: Huisman, van Triest, Brummel

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Dindoa A4 (  719)                                   Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Anne, Anne Dien, Carlijn, Inez, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Hellas ’63 B2 – Regio ’72 B1 ( 1094)                            Sp De Wiltsangh G40

Aanvang               :               10:15 uur

Vertrek                  :               9.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion                             Vervoer: Holubek, Proper, van der Zee

 

Wedstrijd             :              DVO C5 – Regio ’72 C1 ( 1634)                                      Sp De Eikelhof K40

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Kely, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon

Coach                   :               Jordi                                Vervoer: Liefers, Riphagen, van Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Devinco D3 ( 1854)                               Sp Oosterhof K4

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Saskia, Linda

 

Wedstrijd             :              WB/Green Organics E3 – Regio ’72 E1 ( 2860)         Sp Hagenbroek K60

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               7.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal,  Aniek                                                             Vervoer: van Lokhorst, Willemsen

 

Wedstrijd             :              Wesstar F1 – Regio ’72 F1 ( 3218)                                                Veld Wesstar G24

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               7.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde                     Vervoer: de Groene, Visser

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.