Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 5 december 2015

Programma zaterdag 5 december 2015

Zaalwacht:

09.15 – 11.15: Leandra, Robin H.

11.15 – 13.30: Marleen H., Thomas

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 9 – Regio ’72 3 ( 4702)                       Bennekom, DVO-hal  

Aanvang               :               13:50 uur

Vertrek                  :               12.20 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Kasper

 

Wedstrijd             :              DLKV 3 – Regio ’72 4 ( 5340)                              Didam, De Muizenberg

Aanvang               :               11:10 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wageningen A3 ( 5804)                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Jochem, ___

Coach                   :               Dion, Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Oranje Zwart C1 ( 6753)                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Marjolein

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Mélynas D1 ( 7479)                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Albert

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.