Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 5 maart 2016

Programma zaterdag 5 maart 2016

Zaalwacht:

14.15 – 16.30: Anne, Ronald

16.30 – 18.30: Lars, Stefan

18.30 – 20.45: Bart, Marleen

 

Wedstrijd             :              DOS (W) 1 – Regio ’72 1 (13004)                                                  Maartensdijk, De Vierstee  

Aanvang               :               20:40 uur

Vertrek                  :               18.15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 3 – Regio ’72 2 (16185)                                          Arnhem, Valkenhuizen 4

Aanvang               :               12:10 uur

Vertrek                  :               10.30 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              SEV (Z) 2 – Regio ’72 3 ( 6636)                                                      Zelhem, De Pol  

Aanvang               :               18:30 uur

Vertrek                  :               17.00 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Thijs v E

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – DLKV 3 ( 6550)                                                         Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               19:20 uur                                             scheidsrechter: Jelle

Aanwezig             :               18:50 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Jorn G

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Exakwa 3 ( 7584)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:10 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               17:40 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – SKF A4 ( 7885)                                                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               16:30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Jochem

Coach                   :               Dion, Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Juventa/GoedeOrde B1 (20410)                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Tim v.H

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart C1 – Regio ’72 C1 ( 8815)                                     Zwolle, ZBC-hal  

Aanvang               :               16:00 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek                      Vervoer: Kip, Visser, Willemsen, Wijnberg

 

Wedstrijd             :              Atalante D2 – Regio ’72 D1 ( 9378)                                               Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               11:20 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn                         Vervoer: vd Ziel, Beekman, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Wesstar E1 ( 5572)                                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter:Karel

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Hellas ’63 E3 ( 7708)                            Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Lauren

Aanwezig             :               14:30 uur                                              begeleider: Gert L.

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.