Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 5 oktober 2019

Programma voor zaterdag 5 oktober 2019

Scheidsrechtersbegeleider: Gert

Wedstrijd             :              Tiel ’72 1 – Regio ’72 1              Tiel, Sp. Rauwenhof
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               13.00 uur

Wedstrijd             :              Tiel ’72 2 – Regio ’72 2               Tiel, Sp. Rauwenhof
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12.15 uur

Wedstrijd             :              Rivalen 3 – Regio ’72 3                Doesburg, Sp. Den Helder
Aanvang               :               14:10 uur
Vertrek                  :               12.45 uur

Wedstrijd             :              Rood-Wit 3 – Regio ’72 4            Wezep, De Brink (1G)
Aanvang               :               13:15 uur
Vertrek                  :               12.15 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Sparta (Zw) 5                  Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               14:45 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – KVZ A3                 Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               13:45 uur                                             scheidsrechter: Robert
Aanwezig             :               13:15 uur

Wedstrijd             :              SIOS ’61 B1 – Regio ’72 B1                    Velp, Sp. Overhagen (1G)
Aanvang               :               12:30 uur
Vertrek                  :               11.15 uur
Vervoer                 :               Woudstra, Olivier, Bourgonje

Wedstrijd             :              Apeldoorn C2 – Regio ’72 C1              Apeldoorn, Sp. Orderbos (1ak40)
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               8.30 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Oost-Arnhem D2             Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               12:45 uur                                             scheidsrechter: Arjan V
Aanwezig             :               12:15 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Sparta (Zw) E4                 Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Jael
Aanwezig             :               11:00 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F2               Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Bernadet
Aanwezig             :               10:00 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Unitas F3             Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               10:00 uur

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors