Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 5 september 2015

Programma voor zaterdag 5 september 2015

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 1 – Regio ’72 1 (  289)                             Zwolle, Sp. De Marslanden

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Robin, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 2 – Regio ’72 2 ( 2824)                           Zwolle, Sp. De Marslanden

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Carmen, Femke, Liliane, Marleen, Pascalle

Spelers                 :               Bart, Jesper, Ricardo, Ronald, Thomas, Tijs

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DOS Kampen/Veltman 4 (  142)           Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Aniek, Celine, Diana, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jordi, Jorn, Mike, Thijs, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – MIA 7 (  245)                                               Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Roberto, Jorn

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit A2 – Regio ’72 A1 ( 1102)                              Wezep, De Brink

Aanvang               :               11:45 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Laura, Lisa, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Sjoerd, Thijs, Mike

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Leerkes, Prosee, Ganzevles

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Juventa/GoedeOrde B1 ( 8174)        Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Kelly

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias,  Remon v. E.

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Rheko B3 ( 1290)                                  Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Hidde

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike, Nova, Sanne, Kely

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – KVZ C4 ( 1566)                                       Vaassen, Sp. Oosterhof

 

Deze wedstrijd is afgelast en zal zaterdag 10 oktober 2015 ingehaald worden.

 

Wedstrijd             :              Atalante D2 – Regio ’72 D1 ( 2200)                               Apeldoorn, Sp.  De Maten

Aanvang               :               11:05 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn                             Vervoer: Beekman, Hazeleger, van Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Elburg E3 ( 2655)                                   Vaassen, Sp. Oosterhof (K)

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Carmen

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Sybe

Coach                   :               Linda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Mélynas E2 ( 2844)                               Vaassen, Sp. Oosterhof (K)

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F1 ( 3356)                                        Vaassen, Sp. Oosterhof (G)

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Anne

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.