Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 6 december 2014.

Programma voor zaterdag 6 december 2014

 

Zaalwacht:

11.00 – 13.45: Loes, Monique

13.45 – 16.30: Jolanda M, Gep

 

Pupillen van de week: Sarah, Kaya, Chantal, Julian, Sjors

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – TOP (V) 1 (11227)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – NKC ’51 2 (14077)                                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:45 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Marleen, Celine

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Exakwa 3 – Regio ’72 3 ( 9546)                                                    Lelystad, De Koploper

Aanvang               :               16:10 uur

Vertrek                  :               14.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda Roe, Kirsten, Pascalle

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim, Sjoerd

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Wolderwijd 2 – Regio ’72 4 ( 7580)                                               Zeewolde, De Horst

Aanvang               :               15:05 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :               Danah, Jolanda, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Stefan, Jorn G.

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              NKC ’51 6 – Regio ’72 5 ( 7327)                                                    Nijverdal, Het Ravijn

Aanvang               :               14:05 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DOS-WK A1 (17571)                                             Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :              Laura, Lisa, Pascalle, Saskia, Gaby, Josje

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd, Jochem

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – SKF B4 (10583)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter:                   Jordi

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim

 

Wedstrijd             :              ASVD C3 – Regio ’72 C1 ( 7746)                                                   Dronten, ’t Dok

Aanvang               :               15:10 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs                                  Vervoer: Riphagen, van Ommen, Schoneville, Visser (N)

 

Wedstrijd             :              Rheko D3 – Regio ’72 D1 ( 9742)                                                 Rheden, de Hangmat

Aanvang               :               11:10 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Nisa, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda                            Vervoer: Hazeleger, van der Ziel, Willemsen

 


 

Wedstrijd             :              Zwaluwen E1 – Regio ’72 E1 ( 4228)                                            Zevenaar, Heerenmaten

Aanvang               :               09:15 uur

Vertrek                  :               08.00 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal,  Aniek                    Vervoer: Koele, Bockhoven

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit F2 – Regio ’72 F1 (11276)                                             Wezep, Erica Terpstrahal

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper, Sjors

Coach                   :               Hidde, Lauren                     Vervoer: van Klinkum, Schoemaker, de Groene

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.