Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 7 februari 2015.

Programma voor zaterdag 7 februari 2015

 

Zaalwacht:

10.30 – 13.00: Jodie., Lars

13.00 – 15.30: Diana, Douwe

15.30 – 18.15: Jorn G. Angela

 

Wedstrijd             :              TOP (V) 1 – Regio ’72 1 (11675)                                                    Vroomshoop, De Stobbe

Aanvang               :               16:20 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              NKC ’51 2 – Regio ’72 2 (14836)                                                   Nijverdal, Het Ravijn

Aanvang               :               17:30 uur

Vertrek                  :               15.30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Marije, Linda Roe

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Karel, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Exakwa 3 ( 9518)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter:                   Robert

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda Rod., Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Wolderwijd 2 ( 7538)                                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:                   Gert L.

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Loes, Monique, Rianne, Natascha

Spelers                 :               Arjan, Lars, Lennart, Stefan

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – NKC ’51 6 (10787)                                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter:                   Bertie

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Bart, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

Coach                   :               Janus

 

Wedstrijd             :              DOS-WK A1 – Regio ’72 A1 (17846)                                             Enschede, De Pathmoshal

Aanvang               :               18:00 uur

Vertrek                  :               16.15 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd

Coach                   :               Marike                               Vervoer: Molendijk, van Triest, Huisman

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – DVO A5 ( 5719)                                                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter:                   Robert

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Jisca, Rianne, Gaby, Loes

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Ronald, Sjoerd

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Sparta (Zw) C2 ( 6641)                                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter:                   Robin

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Elvira, Jordi, Tijs

 

Wedstrijd             :              Atalante D2 – Regio ’72 D1 ( 8432)                                               Apeldoorn, Zuiderpark

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Nisa, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Saskia                      Vervoer: Hazeleger, vd Ziel, Noordijk, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Zwaluwen E1 ( 6292)                                            Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter:                   Anne

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Rood-Wit F2 (11282)                             Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter:                   Mike

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper, Sjors

Coach                   :               Hidde, Lauren

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.