Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 7 januari 2017

Programma voor zaterdag 7 januari 2017

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Gert L. en Arjan vT.

Zaalwacht:

15.30 – 17.45: Liliane, Marleen H

17.45 – 20.00: Stefan, Roan

20.00 – 22.30: Danah, Niels E

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Tiel ’72 1                                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               20:50 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               19:35 uur

Speelsters            :               Anne, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Tiel ’72 2                                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               19:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               18:30 uur

Speelsters            :               Annemarije, Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Wageningen 8 – Regio ’72 3                                Wageningen, De Aanloop  

Aanvang               :               14:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Peter, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Devinco 4                                        Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT

Aanwezig             :               16:30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Inez, Aniek

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Spirit 5 – Regio ’72 5                                             Voorthuizen, De Voorde  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, JiscaKelly

Spelers                 :              Roan, Robin H., Thijs R., Wouter H., Jorn G

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DVO/Accountor A3                      Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               18:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               17:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Remon E

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              ODIK B4 – Regio ’72 B2                                   Barneveld, Veluwehal (veld b)

Aanvang               :               12:05 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Maaike, Kaely

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: de Bruin,  van Ommen, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              Mélynas D1 – Regio ’72 D1                             Eerbeek, De Bhoele  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Willemsen, Bockhoven, Timmer

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – ODIK E1                                         Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Josje

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Steeds Hooger/Atalante E3          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Leandra

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Dindoa F2                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Aniek

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.