Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 7 mei 2016

Wedstrijd             :              Elburg 1 – Regio ’72 1 ( 1069)                                      Elburg, Burg. Bode Sp.  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              DOS-WK 2 – Regio ’72 2 ( 4168)                 Enschede, Sp. Wesselerbrink-noord  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia, Pascalle

Spelers                 :               Bart, Jordi, Ricardo, Thomas, KasperJelle, Ronald, Jochem

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Spirit 4 (16492)                                         Vaassen, Sp. Oosterhof  

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar woensdag 11 mei.

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – DLKV 3 (14619)                                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan v T.

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke, Erica/Diana

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, HarryGert E

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Wageningen 8 (15127)                            Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Ronald

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter, Dion, Jorn G, Sjoerd,         

 

Wedstrijd             :              DOS-WK A2 – Regio ’72 A1 (15404)           Enschede, Sp. Wesselerbrink-noord

Aanvang               :               11:30 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne, Loes, Gaby

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Tobias, Niels T

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Brummel, vd Haar, vd Haar

 

Wedstrijd             :              NKC ’51 B1 – Regio ’72 B1 (22276)                             Nijverdal, Sp. Gagelman

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar dinsdag 10 mei, 19.30 uur.

Wedstrijd             :              DOS Kampen B4 – Regio ’72 B2 (15499)                    Kampen, Sp. De Maten  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Julia, Kaely, Kelly, Maaike, Nova

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: Riphagen, Ronde, Bonnink, de Bruin

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DOS Kampen  C4 (14727)                   Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Marjolein

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Exakwa D3 (14768)                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar zaterdag 4 juni 2016.

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – KVZ E4 (14199)                                      Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Anne Marije

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Nienke

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors, Roan

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Dindoa F2 – Regio ’72 F1 (15599)                                 Ermelo, De Zanderij (G)

Aanvang               :               09:45 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira                             Vervoer: van Essen, Punt, Woudstra

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.