Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 8 december 2018

Aanschrijving voor zaterdag 8 december 2018

Zaalwacht:
09.30 – 11.30      :               Sandrine, Ilia
11.30 – 13.30      :               Tijs, Aart
13.30 – 15.30      :               Wouter R., Tim K.
15.30 – 17.15      :               Sjoerd, Jisca

Scheidsrechtersbegeleider: Gert

Wedstrijd             :              DOS-WK 1 – Regio ’72 1 (21185)        Enschede, Diekmanhal
Aanvang               :               18:55 uur
Vertrek                  :               16.30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              DOS-WK 2 – Regio ’72 2 (23873)       Enschede, Diekmanhal
Aanvang               :               17:25 uur
Vertrek                  :               15.30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Mélynas 2 – Regio ’72 3 (45738)        Eerbeek, De Bhoele
Aanvang               :               15:45 uur
Vertrek                  :               14.45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, Ilse,  Annemarije
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Tiel ’72 5 (45715)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – KVZ 5 (47074)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               13:45 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne , Nynke, Marjolijn, Maaike, Esmee
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, Harry

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Elburg A3 (44509)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :           Regio ’72 B1 – Zwart Wit B2 (40864)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne,  Jochem

Wedstrijd             :              Duko C2 – Regio ’72 C1 (48015)        Duiven, Triominos (endesprong)
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe, ____ 
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Bourgonje, Bockhoven, van Lokhorst

Wedstrijd             :          Regio ’72 D1 – Wit-Blauw/Green Organics D1 (48027)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Karel
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Rheko E2 (29668)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Casper
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F1 (26702)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Merel
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – DWS F1 (26722)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess, ____
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors