Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 8 oktober 2016

scheidsrechterScheidsrechtersbegeleider: Arjan v T

Wedstrijd             :              Klimop (A) 1 – Regio ’72 1 ( 2527)                      Asten, ’t Root  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 3 – Regio ’72 2 ( 4672)                    Zwolle, Sp. De Marslanden

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Thijs, Tijs, Jochem, Niels vT

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DWS 4 ( 3868)                                 Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:45 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R, Pascalle, Semeijne, Sylvia, Angela

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SEV (Z) 3 ( 3183)                              Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Aniek, ____

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Lars, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Wageningen 8 (  796)                      Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:45 uur                                              scheidsrechter: Arjan vT.

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Roberto, Thijs R., Wouter

 

Wedstrijd             :              KVZ A2 – Regio ’72 A1 ( 5723)                            Zutphen, Spc. Zuidveen

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst.
Dinsdag 11 oktober om 20.15 uur wordt de wedstrijd ingehaald.

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) B2 – Regio ’72 B1 (   88)                   Zwolle, Stadshagen

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :                                                              Vervoer: Holubek, de Bruin, van Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Spirit B4 (  111)                                Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan V

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Sanne, DionneBabette,

MaritCeline

Coach                   :               Bernadet, Marleen

 

Wedstrijd             :              Elburg C4 – Regio ’72 C1 ( 1463)                      Elburg, Burg. Bode Sportpark

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               9.00 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn                          Vervoer: van der Ziel, van den Hoogen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – NKC ’51 D2 (  658)                           Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Jorn, Floris, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby

 

 

Wedstrijd             :              Atalante E1 – Regio ’72 E1 ( 3111)                   Apeldoorn, Sp.  De Maten (G)

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: de Groene, Klinkum

 

Wedstrijd             :              Atalante E2 – Regio ’72 E2 ( 1542)                   Apeldoorn, Sp.  De Maten (G)

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               9.00 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes vT                         Vervoer: vd Veen, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Mélynas F1 – Regio ’72 F1 ( 1535)                Brummen, De Hazenberg  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer: van Mossel, Bosch

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.