Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 9 januari 2016

Programma zaterdag 9 januari 2016

Zaalwacht:

15.15 – 18.00: Hennie, Jolanda M.

18.00 – 20.30: Matthijs, Roan

 

Wedstrijd             :              DWS 1 – Regio ’72 1 (12661)                                      Barneveld, Veluwehal

Aanvang               :               18:25 uur

Vertrek                  :               16.30 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief 5 – Regio ’72 2 (16064)             Harderwijk, De Bogen  

Aanvang               :               18:30 uur

Vertrek                  :               16.45 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas, Kasper

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 3 – Regio ’72 3 ( 9096)                                            Ede, De Reehorst  

Aanvang               :               14:40 uur

Vertrek                  :               13.10 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Kasper, Jelle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SEV (Z) 3 (10557)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               19:15 uur                                             scheidsrechter: Arjan v T.

Aanwezig             :               18:45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Wouter, Matthijs

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – ODIK A2 ( 9884)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter: Jelle

Aanwezig             :               17:30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Dion, Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Antilopen/Lancyr Dee B2 (20335)                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               16:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias, Casper, Remon E

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman C5 – Regio ’72 C1 (10587)                  Kampen, Cellesbroek  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

 Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek                      Vervoer: Noordijk, Kip, Visser, Wijnberg

 

Wedstrijd             :              Rivalen/Diderna D1 – Regio ’72 D1 (10085)                              Dieren, Theothorne  

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn                         Vervoer: v Essen, Dijkstra, vd Ziel

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Rood-Wit E4 ( 5215)                                              Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Angela

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F1 ( 7182)                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Samantha

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.