Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 9 maart 2019

(LET OP: THUISWEDSTRIJDEN IN DE KOEKOEK!)
Programma voor zaterdag 9 maart 2019

Zaalwacht:
14.45 – 17.15      :               Roan, Sylvia
17.15 – 20.00      :               Jolanda, Mart

Scheidsrechtersbegeleider: Joop (Gert)

Wedstrijd             :              Woudenberg 1 – Regio ’72 1 (19988)             Woudenberg, De Camp
Aanvang               :               17:40 uur
Vertrek                  :               15.30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Woudenberg 2 – Regio ’72 2 (23226)            Woudenberg, De Camp
Aanvang               :               16:25 uur
Vertrek                  :               14.30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Devinco 4 – Regio ’72 3 (46263)                  Deventer, De Scheg
Aanvang               :               17:15 uur
Vertrek                  :               16.00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, Annemarije
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SIOS ’61 1 (46854)             Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               18:45 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               18:15 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Olympia ’22 3 (45603)             Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               17:35 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               17:00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd        :         Wit-Blauw/Green Organics A1 – Regio ’72 A1 (44011)       Kampen, De Reeve
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: van Leeuwen, Stofbergen, van Drie

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Apeldoorn B3 (41641)           Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Bart vO
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              DLKV C1 – Regio ’72 C1 (48023)               Didam, De Muizenberg
Aanvang               :               09:15 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: van Lokhorst, Bourgonje, Olivier

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Rivalen E1 (31295)             Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Nick
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Reehorst ’45 F1 (27534)          Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Melany
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Unitas/Perspectief F3 (48176)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Remon
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors