Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 9 mei 2015.

Wedstrijd             :              Pallas ’08 1 – Regio ’72 1 ( 1016)                                  Leeuwarden, Sc Nylan  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Pallas ’08 2 – Regio ’72 2 ( 4082)                                  Leeuwarden, Sc Nylan  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Celine, Erica, Marleen, Saskia, Anne

Spelers                 :               Jesper, Laurens, Ricardo, Thijs, Mike

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – WB/Green Organics 4 (12846)             Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:15 uur                                                                            scheidsrechter: Gert L

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Aniek, Linda Rod., Semeijne, Pascalle, Lisa

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim, Bart

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Sparta (Zw) 4 (12840)                             Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:45 uur                                                                            scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Loes, Monique, Rianne, Inez, Lisa

Spelers                 :               Arjan, Lennart, Robert, Jorn G., Thijs R.

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5 (12839)                                           Zutphen, Sc Zuidveen

Aanvang               :               14:15 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Sparta (Zw) A1 ( 7169)                         Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:15 uur                                                                            scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Ronald, Sjoerd

Coach                   :               Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Dindoa A5 (13242)                                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:45 uur                                                                            scheidsrechter: Dion

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Jisca

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Elburg B1 – Regio ’72 B1 (13488)                                 Elburg, Burg. Bode Sportpark  

Aanvang               :               13:15 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Noa, JosjeKelly

Spelers                 :               Jochem, Niels, Tobias

Coach                   :               Jan Tijs                              Vervoer: van der Haar, van Leeuwen, Jan Tijs

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Rivalen B1 (16490)                                Vaassen sp, Oosterhof

Aanvang               :               09:00 uur                                              scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               08.30 uur

Speelsters            :               Esmee, Josje, Julia,  Kelly, Maaike, Nova, Kely, SanneMelany

Coach                   :               Ilse

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DOS Kampen/Veltman C4 (13974)   Vaassen, sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd wordt verzet. De wedstrijd wordt op maandag 18 mei om 18.00 uur ingehaald.

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) D3 – Regio ’72 D1 (14500)                       Zwolle, Stadshagen

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lisanne, Marit, Nisa, Rosanne

Coach                   :               Saskia, Linda                      Vervoer: Kip, Noordijk, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              Devinco D4 – Regio ’72 D2 (14683)                             Deventer, Sp Rielerenk  

Aanvang               :               10:45 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke, Maud

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Sylvia, Jorn                                          Vervoer: vd Hoogen, Bourgonje

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem E2 – Regio ’72 E1 (15294)                    Arnhem, Oost-Arnhem Arena

Aanvang               :               10:15 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               Julian, Sybe

Coach                   :              Aniek                                            Vervoer: Willemsen, Bockhoven

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Sparta (Zw) F2 (15898)                        Vaassen, sp. Oosterhof

Aanvang               :               11:00 uur                                                                            scheidsrechter: Loes

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Kim, Roos

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors, Jouke

Coach                   :               Lauren, Hidde

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Oost-Arnhem F2 (15886)                     Vaassen, sp. Oosterhof

Aanvang               :               10:00 uur                                                                      scheidsrechter: Carmen

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Roos, Kim

Spelers                 :               Jouke, Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Ilia, Jochem

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.