Pages Navigation Menu

Vaassen

Zaterdag 13 oktober 2018

Programma voor zaterdag 13 oktober 2018

Scheidsrechersbegeleider: Joop van Essen

Wedstrijd             :              ROG 1 – Regio ’72 1                          Groningen, Sp. Noorddijk
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               12:45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren , Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              KVZ 3 – Regio ’72 2                        Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               16:30 uur
Vertrek                  :               14:45 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke, Marleen
Spelers                 :               Bart, Jordi, Ronald, Thijs, Tijs, Thomas
Coach                   :               Ricardo, Gert

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 5              Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Robert
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Ilse
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Dion

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SEV 3                            Vaassen, Sp. Oosterhof
Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar zaterdag 27 oktober, 11.00 uur.

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Devinco 5                      Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Wesstar A2 – Regio ’72 A1             Westervoort, Veld Wesstar (G)
Aanvang               :               10:30 uur
Vertrek                  :               09:15 uur
Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Schoneville, Kip, van Leeuwen

Wedstrijd             :              KVZ B3 – Regio ’72 B1    Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               11:00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Hazeleger, Stofbergen, vd Hoogen

Wedstrijd             :              DLKV C1 – Regio ’72 C1                    Didam, Veld DLKV (G)
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe, ____ 
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Bockhoven, vd Enk, Bourgonje

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem D2 – Regio ’72 D1          Arnhem, Oost-Arnhem Arena
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               09:00 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :                                              Vervoer: Heideveld, Dijkstra, Harmsen

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E3             Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Pascalle
Aanwezig             :               10:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Apeldoorn F1 – Regio’72 F1               Apeldoorn, sp Orderbos
Aanvang               :               10:30 uur                                             
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :               Ilia                                            Vervoer: van Essen, de Groene

Reageren

Met dank aan onze sponsors