Pages Navigation Menu

Vaassen

Zaterdag 15 september 2018

Programma voor zaterdag 15 september 2018

Scheidsrechersbegeleider: Geert Schoemaker

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Elko 1                         Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren , Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Elko 2                             Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Geert)
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Ronald, Thijs, Tijs, Thomas
Coach                   :               Ricardo, Gert

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 5 – Regio ’72 3           Arnhem, Oost-Arnhem Arena
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Thomas V

Wedstrijd             :              SEV 3 – Regio ’72 4                   Zelhem, Sp. “De Pluimerskamp” (G)
Aanvang               :               14:30 uur
Vertrek                  :               13:00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia, Jisca, _____
Spelers                 :               Bart vO, Dion, Roan, Tim, Wouter H, _____

Wedstrijd             :              Devinco 5 – Regio ’72 5                  Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               17:00 uur
Vertrek                  :               16:00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, Sylvia
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wesstar A2               Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Hidde
Aanwezig             :               12:15 uur
Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – KVZ B3     Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:45 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               11:15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DLKV C1            Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:45 uur                                             scheidsrechter: Thomas G.
Aanwezig             :               10:15 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Oost-Arnhem D2     Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               09:45 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               09:15 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :

Wedstrijd             :              Devinco E3 – Regio ’72 E1              Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               08:30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :                                              Vervoer: Bosch, Erkaya

Wedstrijd             :              KVZ F1 – Regio ’72 F1                     Zutphen, spc Zuidveen
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               07:45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :             Ilia                                  Vervoer: van Essen, Dijkstra (T)

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors