Pages Navigation Menu

Vaassen

Zaterdag 29 september 2018

Programma voor zaterdag 29 september 2018

Scheidsrechersbegeleider: Arjan van Triest

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DOS-WK 1                   Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren , Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Blauw Zwart 2             Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Ronald, Thijs, Tijs, Thomas
Coach                   :               Ricardo, Gert

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 9 – Regio ’72 3      Bennekom, Sp. De Eikelhof
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, _____, ____
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Thomas V

Wedstrijd             :              Mélynas 4 – Regio ’72 4                Brummen, De Hazenberg
Aanvang               :               13:45 uur
Vertrek                  :               12:30 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart vO, Dion, Roan, Tim, Wouter H, ____

Wedstrijd             :              SEV 2 – Regio ’72 5           Zelhem, Sp. “De Pluimerskamp” (G)
Aanvang               :               13:45 uur
Vertrek                  :               12:15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, _____

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Zetten A2                    Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – DWS B2                    Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:45 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               11:15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rivalen C1                 Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:45 uur                                             scheidsrechter: Thijs vt E
Aanwezig             :               10:15 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Apeldoorn D3               Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               09:45 uur                                             scheidsrechter: Tim vH
Aanwezig             :               09:15 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :

Wedstrijd             :              Oranje Zwart E3 – Regio ’72 E1         Zwolle, Sp. De Marslanden
Aanvang               :               10:30 uur
Vertrek                  :               09:15 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :                                              Vervoer: vd Braak, Klein

Wedstrijd             :              SKF F2 – Regio ’72 F1            Veenendaal, sp. De Groene Velden
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08:45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                Ilia                        Vervoer: vd Veen, Dijkstra (I)

Reageren

Met dank aan onze sponsors