Pages Navigation Menu

Vaassen

Zaterdag 8 september 2018

Programma voor zaterdag 8 september 2018

Scheidsrechtersbegeleider: Gert Leskens

Wedstrijd             :              TOP (V) 1 – Regio ’72 1                   Vroomshoop, Sp. De Bosrand
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               13:30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              TOP (V) 2 – Regio ’72 2                  Vroomshoop, Sp. De Bosrand
Aanvang               :               17:00 uur
Vertrek                  :               14:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Ronald, Thijs, Tijs, Thomas
Coach                   :               Ricardo, Gert

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – SIOS ’61 1                  Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan v T
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Thomas V

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Rivalen 3                    Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Robert
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Linda, Sylvia, Danah, Eline, ____
Spelers                 :               Bart vO, Dion, Roan, Tim, Wouter H

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – KVZ 5                             Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, ____, _____
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Rheko A3 – Regio ’72 A1                   Rheden, Spc IJsselsingel
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               09:45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Stofbergen, van Drie, Gensen

Wedstrijd             :              Devinco B3 – Regio ’72 B1             Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               11:15 uur
Vertrek                  :               10:15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Beekman, Dollenkamp, Willemsen

Wedstrijd             :              KVZ C4 – Regio ’72 C1                       Zutphen, Spc Zuidveen
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               10:45 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah, Kim
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Bourgonje, Woudstra, van Lokhorst

Wedstrijd             :              Devinco D2 – Regio ’72 D1               Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               10:15 uur
Vertrek                  :               09:15 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Maeike                             Vervoer: Klinkum, de Groene, van Essen

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Sparta (Zw) E5            Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth
Aanwezig             :               10:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Wageningen F2            Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               10:00 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :               Ilia

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.