Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

feb
21
do
Schoonmaak kantine S4
feb 21 @ 19:00 – 20:30
feb
22
vr
koppelklaverjassen 2018-2019 @ clubhuis regio
feb 22 @ 20:00 – 23:59
feb
23
za
Programma zaterdag 23 februari 2019
feb 23 hele dag

Programma voor zaterdag 23 februari 2019

Zaalwacht:
13.15 – 15.15      :               Jisca, Loes
15.15 – 17.15      :               Jaèl, Rianne

Scheidsrechtersbegeleider: Geert

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Mélynas B1 (40689)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Thomas
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rivalen C1 (48024)               Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs v E
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah, Lieke, Maud 
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Sparta (Zw) D1 (48045)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Tammar, Kristin
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

mrt
1
vr
Darten @ Sportpark Oosterhof
mrt 1 @ 19:30

Ingooien vanaf 19.30 uur, we starten om 20.00 uur met de wedstrijden.

Vul onderstaand formulier in om je aan te melden.

Uw naam: (verplicht)

Uw email: (verplicht)

Uw Leeftijd: (verplicht)

Welke datum speel je mee:

Eventueel Bericht:

Naam
datum
erik k
1 maart
Bram Dekker
1 februari
Bram Dekker
11 januari
Teun
1 februari
Robin
1 februari
Teun hulleman
11 januari
Dennis
1 februari
Walter
1 februari
Edward Riphagen
1 februari
Ronald
1 februari
Martinus
1 februari
Gerrit
1 februari
Jordi Molendijk
1 februari
Marijke
1 februari
Bram Dekker
11 januari
Kelvin
11 januari
Gerard Hofman
11 januari
Bart Bosman
11 januari
Thomas Gerritsen
11 januari
Tim
11 januari
Dennis
11 januari
Jurjan tiemens
11 januari
Jochem
11 januari
Martinus
11 januari
Ronald
11 januari
Walter
11 januari
Gerrit
11 januari
Jordi Molendijk
11 januari
Marijke
11 januari
winter
11 januari
mrt
2
za
Programma zaterdag 2 maart 2019
mrt 2 hele dag

Programma voor zaterdag 2 maart 2019

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 8 – Regio ’72 3 (46680)        Bennekom, DVO-hal
Aanvang               :               18:50 uur
Vertrek                  :               17.30 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, Kirsten
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Oranje Zwart A2 – Regio ’72 A1 (43227)       Zwolle, ZBC-hal
Aanvang               :               15:00 uur
Vertrek                  :               13.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Schoneville, Kip, van Essen

Wedstrijd         :      Wit-Blauw/Green Organics D1 – Regio ’72 D1 (48032)    Kampen, De Reeve
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilia / Geert                             vervoer: Klinkum, de Groene, Schoemaker

mrt
6
wo
Programma woensdag 6 maart 2019
mrt 6 @ 21:15 – 22:15

Programma voor woensdag 6 maart 2019

Wedstrijd             :              De Meeuwen MW3 – Regio ’72 MW1 (49150)     Putten, Meeuwen-hal
Aanvang               :               21:15 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Sandrine, Rianne
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

mrt
9
za
Programma zaterdag 9 maart 2019
mrt 9 hele dag

(LET OP: THUISWEDSTRIJDEN IN DE KOEKOEK!)
Programma voor zaterdag 9 maart 2019

Zaalwacht:
14.45 – 17.15      :               Roan, Sylvia
17.15 – 20.00      :               Jolanda, Mart

Scheidsrechtersbegeleider: Joop (Gert)

Wedstrijd             :              Woudenberg 1 – Regio ’72 1 (19988)             Woudenberg, De Camp
Aanvang               :               17:40 uur
Vertrek                  :               15.30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Woudenberg 2 – Regio ’72 2 (23226)            Woudenberg, De Camp
Aanvang               :               16:25 uur
Vertrek                  :               14.30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Devinco 4 – Regio ’72 3 (46263)                  Deventer, De Scheg
Aanvang               :               17:15 uur
Vertrek                  :               16.00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, Annemarije
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SIOS ’61 1 (46854)             Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               18:45 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               18:15 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Olympia ’22 3 (45603)             Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               17:35 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               17:00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd        :         Wit-Blauw/Green Organics A1 – Regio ’72 A1 (44011)       Kampen, De Reeve
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: van Leeuwen, Stofbergen, van Drie

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Apeldoorn B3 (41641)           Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Bart vO
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              DLKV C1 – Regio ’72 C1 (48023)               Didam, De Muizenberg
Aanvang               :               09:15 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: van Lokhorst, Bourgonje, Olivier

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Rivalen E1 (31295)             Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Nick
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Reehorst ’45 F1 (27534)          Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Melany
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Unitas/Perspectief F3 (48176)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Remon
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

mrt
14
do
Schoonmaak kantine S5
mrt 14 @ 19:00 – 20:30
mrt
16
za
Programma zaterdag 16 maart 2019
mrt 16 hele dag

Programma voor zaterdag 16 maart 2019

Zaalwacht:
11.15 – 13.30      :               Danah, Jisca
13.30 – 15.45      :               Pascalle, Erica

 

Wedstrijd             :              Animo 1 – Regio ’72 1 (20906)        Gedermalsen, De Randhorst
Aanvang               :               20:15 uur
Vertrek                  :               18.00 uur
Speelsters            :               Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Animo 2 – Regio ’72 2 (23785)      Geldermalsen, De Randhorst
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle
Spelers                 :              Bart, Jochem, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 5 (47509)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – EKCA/CIBOD 5 (47271)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Hidde
Aanwezig             :               12:45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Rivalen 3 – Regio ’72 5 (47504)       Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               16:15 uur
Vertrek                  :               14.45 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, ____

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DOS ’46 A3 (44505)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs vE
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne, ______
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              DOS-WK B2 – Regio ’72 B1 (40707)        Enschede, Diekmanhal
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                    :               Anne, Jochem                     Vervoer: Willemsen, Riphagen, Dijkstra

Wedstrijd             :              Dindoa D2 – Regio ’72 D1 (48033)            Ermelo, Dindoa-hal
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilse / Jan Tijs                        vervoer: Dijkstra, Heideveld, van Lokhorst

Wedstrijd             :              Devinco E2 – Regio ’72 E1 (30778)          Deventer, De Scheg
Aanvang               :               10:15 uur
Vertrek                  :               09.00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Erkaya, van Mossel

Wedstrijd             :              SKF F1 – Regio ’72 F1 (27271)          Veenendaal, SKF-hal
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: de Groene, vd Veen

Wedstrijd             :              MIA F5 – Regio ’72 F2 (27246)      Amersfoort, Fit Academie Bokkeduinen
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Jolink, van Essen, Strijker

mrt
19
di
Programma dinsdag 19 maart 2019
mrt 19 @ 21:30 – 22:30

Programma voor dinsdag 19 maart 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Bart B

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Dindoa MW1 (49012)        Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Chantal
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Sandrine, Rianne 
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter