Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

dec
18
di
Programma woensdag 12 december 2018
dec 18 @ 21:15 – 22:15

Aanschrijving voor woensdag 12 december 2018

Wedstrijd             :              Elburg MW1 – Regio ’72 MW1 (48684)       ‘t Harde, MFC Aperloo
Aanvang               :               21:15 uur
Vertrek                   :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

Programma dinsdag 18 december 2018
dec 18 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 18 december 2018

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Bart B

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – De Meeuwen MW3 (49247)        Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine, Rianne 
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

dec
20
do
Schoonmaak kantine S1
dec 20 @ 19:00 – 20:30
dec
22
za
Programma zaterdag 22 december 2018
dec 22 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 22 december 2018

Zaalwacht:
13.15 – 16.15      :               Kirsten, Annemarije

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 4 (46545)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Olympia ’22 3 – Regio ’72 5 (45106)                Borculo, ’t Timpke
Aanvang               :               13:30 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, ____ 
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, ____

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Zwaluwen C2 (48016)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

jan
4
vr
Darten @ Sportpark Oosterhof
jan 4 @ 19:30

Ingooien vanaf 19.30 uur, we starten om 20.00 uur met de wedstrijden.

Vul onderstaand formulier in om je aan te melden.

Uw naam: (verplicht)

Uw email: (verplicht)

Uw Leeftijd: (verplicht)

Welke datum speel je mee:

Eventueel Bericht:

Naam
datum
Bram dee
7 december
Dylan Jonker
7 december
Dennis
7 december
Dennis
7 december
Robin Zweekhorst
7 december
Thomas Gerritsen
7 december
Ronie ponie
7 december
Martinus
7 december
Jopie
7 december
Gerrit
7 december
Jordi Molendijk
7 december
Marijke Versloot
7 december
Walter Kascha
7 december
jan
10
do
Schoonmaak kantine S2
jan 10 @ 19:00 – 20:30
jan
12
za
Programma zaterdag 12 januari 2019
jan 12 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 12 januari 2019

Zaalwacht:
10.45 – 13.15      :               Rosanne, Pascalle
13.15 – 15.45      :               Rianne, Stefan
15.45 – 18.15      :               Jolanda, Mart
18.15 – 20.45      :               Nynke, Bart vO

Scheidsrechtersbegeleider: Joop

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Animo 1 (21755)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               19:20 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               18:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Animo 2 (23275)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               17:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 5 – Regio ’72 3 (45802)       Arnhem, Valkenhuizen 4
Aanvang               :               15:35 uur
Vertrek                  :               14.15 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD 5 – Regio ’72 4 (45788)           Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               14:20 uur
Vertrek                  :               13.00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Rivalen 3 (45796)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               16:15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :          Regio ’72 A1 – DOS Kampen/Veltman A3 (44508)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – KVZ B3 (41517)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DLKV C1 (48017)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               13:00 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Dindoa D2 (48028)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth
Aanwezig             :               12:00 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E2 (31028)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – SKF F1 (27400)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Merel
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – MIA F5 (27417)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Casper
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

jan
16
wo
Programma woensdag 16 januari 2019
jan 16 @ 21:00 – 22:00

Aanschrijving voor woensdag 16 januari 2019

Wedstrijd             :              Dindoa MW1 – Regio ’72 MW1 (48559)        Ermelo, Dindoa-hal
Aanvang               :               21:00 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

jan
19
za
Programma zaterdag 19 januari 2019
jan 19 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 19 januari 2019

Zaalwacht:
15.30 – 18.30      :               Laura, Mike

Scheidsrechtersbegeleider: Gert

Wedstrijd             :              Kesteren 1 – Regio ’72 1 (20543)              Kesteren, De Leede
Aanvang               :               18:50 uur
Vertrek                  :               16.45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Wageningen 3 – Regio ’72 2 (23183)      Wageningen, Het Binnenveld
Aanvang               :               21:20 uur
Vertrek                  :               19.30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Kesteren 3 (46178)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               16:45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Apeldoorn 7 – Regio ’72 5 (47391)             Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               15:40 uur
Vertrek                  :               14.30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – ASVD A3 (44506)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Mélynas B1 – Regio ’72 B1 (41556)       Eerbeek, De Bhoele
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               18.00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Dollenkamp, Stofbergen, vd Hoogen

Wedstrijd             :              Rivalen C1 – Regio ’72 C1 (48018)     Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12.30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Olivier, Dijkstra, Woudstra

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) D1 – Regio ’72 D1 (48039)      Zwolle, Windesheim
Aanvang               :               12:45 uur
Vertrek                  :               11.30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilse / Jan Tijs                        Vervoer: Harmsen, Heideveld, van Lokhorst

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD E1 – Regio ’72 E1 (31125)       Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               13:15 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: van Mossel, vd Hoeven

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD F1 – Regio ’72 F1 (27443)         Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              vervoer: de Groene, Dijkstra (I)

Wedstrijd             :              Spirit F3 – Regio ’72 F2 (27465)             Voorthuizen, ’t Trefpunt
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Strijker, vd Schepop, Punt

jan
22
di
Programma dinsdag 22 januari 2019
jan 22 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 22 januari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Robin

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Apeldoorn MW1 (48830)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert vE
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter