Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

jan
18
do
Schoonmaak Kantine MW1 @ Kantine Regio '72
jan 18 @ 19:00 – 20:30
Workshop Beleid 2018 – 2022 @ Kantine Regio72
jan 18 @ 20:00 – 22:00
jan
20
za
Programma zaterdag 20 januari 2018
jan 20 hele dag

Zaalwacht

11.30 – 13.45: Elvira, Eline

13.45 – 15.45: Monique, Sjoerd

15.45 – 18.00: Tim K., Merel

 

Scheidsrechtersbegeleider: Geert en Joop 

 

Wedstrijd             :              EKC 2000 1 – Regio ’72 1                                Emmen, Bargeres  

Aanvang               :               19:30 uur

Vertrek                  :               16.45 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              EKC 2000 2 – Regio ’72 2                                Emmen, Bargeres  

Aanvang               :               18:00 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Erica, Elvira, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Tijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 4                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Tim vH

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen, ____

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Apeldoorn 7                               Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 A1 – Regio ’72 A1                     Ede, de Reehorst  

Aanvang               :               10:35 uur

Vertrek                  :               9.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: v Triest, vd Zee, v Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Rheko A2                 Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Thomas G.

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne, Dionne

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22/’t Overschotje C2 – Regio ’72 C1

Aanvang               :               10:00 uur

Aanwezig             :               08:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah, ____, ___

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Olympus ’58 D1                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Tijs S.

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Wesstar E1                             Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Kasper S.

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Olympia ’22 F2              Vaassen, de Wieken (veld 1 ef)

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda

jan
23
di
Programma dinsdag 23 januari 2018
jan 23 @ 21:30 – 22:30

Zaalwacht

21.15 – 22.45: Robin, Ricardo

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Reehorst ’45 MW1                            Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Hidde

Aanwezig             :               21:00 uur

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

jan
26
vr
Klaverjassen
jan 26 @ 20:00 – 23:00
jan
27
za
Programma zaterdag 27 januari 2018
jan 27 hele dag

Zaalwacht

15.15 – 18.00: Marleen H., Mike

 

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan vT 

 

Wedstrijd             :              Woudenberg 1 – Regio ’72 1              Woudenberg, De Camp (de grift)

Aanvang               :               19:20 uur

Vertrek                  :               17.00 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Woudenberg 2 – Regio ’72 2             Woudenberg, De Camp (de grift)

Aanvang               :               18:00 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5                           Zutphen, Hanzehal  

Aanvang               :               15:35 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Wesstar A1 – Regio ’72 A1                             Westervoort, de Pals  

Aanvang               :               17:40 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: v Leeuwen, vd Haar, ______

 

Wedstrijd             :              DLKV A1 – Regio ’72 A2                   Didam, De Muizenberg  

Aanvang               :               10:10 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Babette, Britt

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart                             Vervoer: Hartman, de Bruin, v Ommen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Sparta (Zw) B3                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: Karel

Aanwezig             :               16:15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rivalen C1                              Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:45 uur                                             scheidsrechter: Thomas V.

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah, Dionne

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias

 

Wedstrijd             :              SKF D4 – Regio ’72 D1                     Veenendaal, SKF-hal  

Aanvang               :               11:10 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth                            Vervoer: Schoemaker, de Groene, v Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Apeldoorn E4 – Regio ’72 E1                          Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle                    Vervoer: Woudstra, Klinkum, v Essen

 

Wedstrijd             :              Devinco F1 – Regio ’72 F1                              Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               15:00 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda                     Vervoer: van Essen, Klein, vd Hoeven

feb
1
do
Schoonmaak Kantine S1 @ Kantine Regio '72
feb 1 @ 19:00 – 20:30
Programma donderdag 1 februari 2018
feb 1 @ 20:00 – 21:00

Wedstrijd             :              KVZ MW1 – Regio ’72 MW1                             Zutphen, De Kei  

Aanvang               :               20:00 uur

Vertrek                  :               In onderling overleg

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

feb
2
vr
Darten @ Sportpark Oosterhof
feb 2 @ 19:30

Ingooien vanaf 19.30 uur, we starten om 20.00 uur met de wedstrijden.

Vul onderstaand formulier in om je aan te melden.

Uw naam: (verplicht)

Uw email: (verplicht)

Uw Leeftijd: (verplicht)

Welke datum speel je mee:

Eventueel Bericht:

Naam
datum
Jochem
5 januari
erik
5 januari
Teun
5 januari
Bram
5 januari
Ricardo
5 januari
Robin
5 januari
Gerrit
5 januari
Marijke
5 januari
Jordi Molendijk
5 januari
Walter&Dennis
5 januari
Martinus
5 januari
Ronald
5 januari
feb
3
za
Programma zaterdag 3 februari 2018
feb 3 hele dag

Zaalwacht

12.30 – 15.00: Jorn S., Leandra

15.00 – 18.00: Nick, Danah

 

Scheidsrechtersbegeleider: Geert 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Oranje Zwart 1                          Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Oranje Zwart 2                          Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Geert)

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Erica, Elvira, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              SEV 2 – Regio ’72 3                           Zelhem, de Pol  

Aanvang               :               19:10 uur

Vertrek                  :               17.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Amicitia 4 – Regio ’72 4           Vriezenveen, De Stamper (veld 2 semipermanente hal)

Aanvang               :               14:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, _______

Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – SKF A2                      Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22 A1 – Regio ’72 A2                       Borculo, ‘t Timpke  

Aanvang               :               12:05 uur

Vertrek                  :               10.30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Carlijn, Celine

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart                             Vervoer: Hartman, Schoneville, Stofbergen

 

Wedstrijd             :              Devinco D2 – Regio ’72 D1                             Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth                            Vervoer: KLinkum, vd Veen, Heideveld

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Duko E1                    Vaassen, de Wieken (veld 1 ef)

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Lauren

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Apeldoorn F1                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Saskia

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda

Share This