Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

jan
22
di
Programma dinsdag 22 januari 2019
jan 22 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 22 januari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Robin

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Apeldoorn MW1 (48830)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert vE
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

jan
26
za
Programma zaterdag 26 januari 2019
jan 26 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 26 januari 2019

Zaalwacht:
10.15 – 12.30      : Erica, Thomas
12.30 – 14.45      : Liliane, Marleen
14.45 – 16.45      : Roan, Linda
16.45 – 19.00      : Danah, Marjolein

Scheidsrechtersbegeleider: Geert

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Victum 1 (21751)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:30 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jordi, Tim, Tijs 
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Victum 2 (23584)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marije, Pascalle
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Mélynas 2 (45952)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, ____

Wedstrijd             :              Wageningen 9 – Regio ’72 4 (47162)       Wageningen, Het Binnenveld
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia, ____ 
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Mélynas 4 (47165)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, ____

Wedstrijd             :              DOS ’46 A3 – Regio ’72 A1 (43461)            Nijeveen, De Eendracht
Aanvang               :               16:50 uur
Vertrek                  :               15.30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Stofbergen, van Drie, Gensen

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – DOS-WK B2 (41261)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Karel
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Rood-Wit D2 (48029)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – DVO/Accountor F2 (27120)     Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Femke
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Revival F1 (27138)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Bernadet
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

jan
29
di
Programma dinsdag 29 januari 2019
jan 29 @ 20:15 – 21:15

Aanschrijving voor dinsdag 29 januari 2019

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief MW1 – Regio ’72 MW1 (49124)     Harderwijk, De Bogen
Aanvang               :               20:15 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Sandrine, Rianne 
Spelers                 :               Aart, Arjan, Karel, Wouter

feb
2
za
Programma zaterdag 2 februari 2019
feb 2 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 2 februari 2019

Zaalwacht:
15.15 – 18.30      :               Tim K., Nynke

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – KVZ 1 (21754)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – KVZ 2 (23599)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Peter)
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              SEV 2 – Regio ’72 3 (47600)         Zelhem, De Pol
Aanvang               :               18:25 uur
Vertrek                  :               17.00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Keizer Karel 3 – Regio ’72 4 (45533)         Nijmegen, Meijhorst
Aanvang               :               13:00 uur
Vertrek                  :               11.30 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Exakwa D3 – Regio ’72 D1 (48030)             Lelystad, De Koploper
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilia / Geert                                            Vervoer: De Groene, Schoemaker, Dijkstra

Wedstrijd             :              Apeldoorn E2 – Regio ’72 E1 (32290)      Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               08.30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Klein, vd Braak

feb
5
di
Programma dinsdag 5 februari 2019
feb 5 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 5 februari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Bart B

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Sparta (Zw) MW3 (48597)          Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

feb
9
za
Programma zaterdag 9 februari 2019
feb 9 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 9 februari 2019

Zaalwacht:
09.15 – 11.15      :               Rosanne, Aart
11.15 – 13.15      :               Liliane, Jorn
13.15 – 15.15      :               Wouter H., Sylvia

Scheidsrechtersbegeleider: Joop en Gert

Wedstrijd             :              Devinco 1 – Regio ’72 1 (21069)             Deventer, De Scheg
Aanvang               :               17:40 uur
Vertrek                  :               15.45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Reehorst ’45 3 (46822)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              SEV 3 – Regio ’72 5 (45578)                   Zelhem, De Pol
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.45 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman A3 – Regio ’72 A1 (44945)    Kampen, De Reeve
Aanvang               :               13:00 uur
Vertrek                  :               11.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: de Bruin, van Ommen, Hartman

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – NKC ’51 B2 (40991)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Devinco C2 (48020)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – De Meeuwen D3 (48031)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Tijs
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – KVZ E3 (29927)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Remon
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Oost-Arnhem F1 (26836)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Nick
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – ODIK F3 (26855)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

feb
12
di
Programma dinsdag 12 februari 2019
feb 12 @ 21:30 – 22:30

Programma voor dinsdag 12 februari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Tijs

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Elburg MW1 (48985)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Laurens
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

feb
16
za
Programma zaterdag 16 februari 2019
feb 16 hele dag

Programma voor zaterdag 16 februari 2019

Zaalwacht:
13.15 – 16.00      :               Hennie, Sandrine
16.00 – 18.45      :               Eline, Wouter R.

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DOS-WK 1 (21757)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:15 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DOS-WK 2 (23840)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)
Aanwezig             :               15:15 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Tiel ’72 5 – Regio ’72 4 (45928)        Tiel, De Betuwehal
Aanvang               :               16:35 uur
Vertrek                  :               15.00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5 (46215)            Zutphen, Hanzelhal
Aanvang               :               15:35 uur
Vertrek                  :               14.15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wit-Blauw/Green Organics A1 (44507)     Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Tim vH
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                  :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Zwart Wit B2 – Regio ’72 B1 (41730)         Delden, De Reiger
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Beekman, Hazeleger, vd Ziel

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Duko C2 (48021)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Rheko E2 – Regio ’72 E1 (31520)       Rheden, De Hangmat
Aanvang               :               12:35 uur
Vertrek                  :               11.15 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Colenbrander, Bosch

Wedstrijd             :              KVZ F1 – Regio ’72 F1 (27647)        Zutphen, Hanzelhal
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: van Essen, vd Veen

Wedstrijd             :              DWS F1 – Regio ’72 F2 (27619)      Kootwijkerbroek, ’t Kamphuis
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Permentier, Klein, Vermeulen

feb
23
za
Programma zaterdag 23 februari 2019
feb 23 hele dag

Programma voor zaterdag 23 februari 2019

Zaalwacht:
13.15 – 15.15      :               Jisca, Loes
15.15 – 17.15      :               Jaèl, Rianne

Scheidsrechtersbegeleider: Geert

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Mélynas B1 (40689)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Thomas
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rivalen C1 (48024)               Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs v E
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe, ____ 
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Sparta (Zw) D1 (48045)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, ____ 
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

mrt
2
za
Programma zaterdag 2 maart 2019
mrt 2 hele dag

Programma voor zaterdag 2 maart 2019

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 8 – Regio ’72 3 (46680)        Bennekom, DVO-hal
Aanvang               :               18:50 uur
Vertrek                  :               17.30 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Oranje Zwart A2 – Regio ’72 A1 (43227)       Zwolle, ZBC-hal
Aanvang               :               15:00 uur
Vertrek                  :               13.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Schoneville, Kip, van Essen

Wedstrijd             :              Wit-Blauw/Green Organics D1 – Regio ’72 D1 (48032)          Kampen, De Reeve
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilia / Geert                             vervoer: Klinkum, de Groene, Schoemaker