Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

nov
17
za
Zaterdag 17 november 2018
nov 17 hele dag

Programma voor zaterdag 17 november 2018 (oefenwedstrijden)

Zaalwacht:
09.15 – 11.45      Erica, Jaèl (tot 11.30 uur)
11.45 – 14.15      Linda, Roan
14.15 – 16.45      Mike, Remon

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Zwart Wit 1                           Vaassen, de Wieken
Aanvang               :               14.20 uur                                                             scheidsrechter: G. van Garderen
Aanwezig             :               13:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Zwart Wit 2                          Vaassen, de Wieken
Aanvang               :               13.10 uur                                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               12:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Ronald, Thijs, Tijs, Thomas
Coach                   :               Ricardo, Gert

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Devinco 4                                   Vaassen, de Wieken
Aanvang               :               15.30 uur                                                             scheidsrechter: Gert L.
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart vO, Dion, Roan, Tim, Wouter H

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Oranje Zwart A1                   Vaassen, de Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias, Marit, ____
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Oranje Zwart B1          Vaassen, de Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              kv Apeldoorn C2 –  Regio ’72 C1         Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               11:05 uur
Vertrek                  :               9:45 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Woudstra, Harmsen, vd Enk

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Hellas ’63 D1             Vaassen, de Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :

Wedstrijd             :              kv Apeldoorn E1 – Regio ’72 E1           Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               9.15 uur                               
Vertrek                 :               8.00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                                               vervoer: vd Hoeven, Klein

Wedstrijd             :              Devinco F1 – Regio ’72 F1                   Deventer, de Scheg
Aanvang               :               09:35 uur                                            
Vertrek                 :               08:15 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                                             vervoer: Dijkstra (I), vd Veen

Wedstrijd             :              kv Apeldoorn F1 – Regio ’72 F2           Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               9.15 uur                               
Vertrek                 :               8.00 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal                                                vervoer: v Essen, Permentier, Strijker

nov
20
di
Dinsdag 20 november 2018
nov 20 hele dag

Aanschrijving voor dinsdag 20 november 2018

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Robin

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Unitas/Perspectief MW1 (48643)                 Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Hidde
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

nov
24
za
Zaterdag 24 november 2018
nov 24 hele dag