Pages Navigation Menu

Vaassen

56e koppelklaverjas avond

Hallo allemaal,

 

Met een karige bezetting van de tafels hebben we toch een gezellige 56e koppelklaverjas avond gehad.

Waarom maar 4 tafels? Ja het is een grieprijke periode, dus er waren een aantal ziekmeldingen en ook afzeggingen van mensen die wat anders gepland hadden.

20150327_200935                                  20150327_224515

 

Dat kan allemaal. Niet iedereen was verkoudheid vrij. Willem heeft af en toe de vloer goed nat geniest en als hij het niet deed dan was Marijke wel weer aan het sproeien.

Ik heb nog even gedacht om de gele borden op te halen om te waarschuwen voor gladheid.

Ook was ik een beetje bang voor de uitslag, want ja de prijsuitreiker die mag zoenen. Kijk Willem die ga ik beslist niet zoenen, maar Marijke, ja dat laat je toch niet voorbijgaan!

Gerie en Marijke hebben de gewoonte om elke keer de  poedelprijs te pakken. Deze keer pakten ze de derde prijs en dat is dus ook zoenen.

Ik heb trouwens tijdens het schrijven van dit stukje het beeldscherm van mijn laptop flink vol geproest!!!!

 

Dit jaar hadden Frits en Alie, Greet en Jan en Marietje nog geen prijsje gewonnen. Zie de uitslag, dan zie je dat Frits en Alie een prachtige 2e plaats hebben bemachtigt en Jan en Greet de poedelprijs.

Marietje komt het volgende seizoen wel aan de beurt.

Iedereen ging deze keer met een presentje naar huis. Degene die geen hoofdprijs had kreeg een paashaasje van de organisatie van het kaarten.

Dit was in een vergadering van de voorzitter, penningmeester, secretaris, materiaalverzorger en prijzen inkoper, unaniem beslist dat het er wel af kon.

Winnaars van deze spannende avond waren Peter en Theo met een behoorlijk hoog puntenaantal. 5491 punten.

56e Koppelklaverjassen 27-03-2015
Naamronde 1ronde 2ronde 3totaal
1Peter en Theo1858146021735491
2Frits en Alie1586153216284746
3Gerie en Marijke1334166116334628
4Marietje en Kees1356150016714527
5Gert en Ype1522150212444268
6Willem en Anne131019419394190
7Janus en Gemma1459112115314111
8Greet en Jan1463118113594003

 

De strijd om het kampioenschap was best nog wel spannend. Gert en Ype stonden 1e  en op 103 punten stonden Willem en Anne als 2e en als 3e  Peter en Theo op 920 van de eerste plaatsen 817 punten van de 2e plaats.

Dus   alle 3 koppels hadden kans op de prachtige bokaal.

20150327_200957

De uitslag is geworden:::

KAMPIOENEN SEIZOEN 2014/2015         Gert en Ype

20150327_234751

2e Theo en Peter

3e Anne en Willem

 

Gert en Ype hartelijk gefeliciteerd met dit kampioenschap. Laat die schoolmeesters maar schuiven!!!!!

Koppelklaverjassen seizoen ’14- ’15
Plaats Naam24-10-’1427-11-’1423-01-’1527-2-’1527-3-’15totaal
1Ype 4798537947285284426815461
1Gert 4798537947285284426815461
2Theo4668470250704803549115364
2Peter466850704803549115364
3Anne 3774524655844528419015358
3Willem3774524655844528419015358
4Kees4522504247364140452714305
5Janus 4487504247364140411114265
6Frits399745004655474613901
6Alie399745004655474613901
7Toos45174271483113619
7Hein45174271483113619
8Marijke 4217425936533755462813104
8Gerie4217425936533755462813104
9Anja448738564416473613079
10Jan  38564416473613008
11Jan v/d Z  37224964400312689
11Greet  37224964400312689
12Gemma429639283865411112335
13Toos v h59644832 10796
13Ruud 59644832 10796
14Marietje452245279049
15Gerrit   484037918631
15Thea484037918631
16Siely42963928 8224
17Wim 381040817891
17Ben381040817891
18Willeke  47024702
19Anno45264526
19Mieke 45264526
20Herman38653865

( het gaat om de 3 hoogste uitslagen)

Het was me weer een genoegen om deze competitie te mogen organiseren.

Arjan nog weer hartelijk bedankt voor het verzorgen van ons hapje en drankjes.

 

We gaan dit jaar nog rommelpotten op vrijdag 24 april 2015. Ik moet nog even kijken hoeveel mensen zich opgeven.

Er zijn  nu al een aantal afzeggingen en een trouwe kaarter is die dag jarig en breekt ook al bijna 2 tafels af, we wachten af.

De avond verzetten lukt ook niet, want de kantine is op vrijdag avonden vaak al bezet.

 

Prettige Pasen allemaal en tot gauw.

 

Groeten Wim

Share This

Delen

Deel dit bericht met vrienden

Shares