Pages Navigation Menu

Vaassen

Wedstrijdprogramma

Afzeggen uiterlijk dinsdagavond 19.00 uur bij Rianne via ws@regio72.nl.

Midweek afzeggen uiterlijk twee dagen voor de wedstrijd bij Rianne.

Scheidsrechters kunnen bij vragen contact opnemen met scheidsrechtersplanner Marije van Huffelen scheids@regio72.nl (mail)

mrt
23
za
Programma zaterdag 23 maart 2019
mrt 23 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 23 maart 2019

Zaalwacht:
14.15 – 17.00      :               Gea, Ans
17.00 – 20.00      :               Stefan, Sjoerd

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Kesteren 1 (21753)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               18:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               17:15 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Jordi, Hidde, Thijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Wageningen 3 (23659)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:05 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)
Aanwezig             :               16:15 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marije, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jochem, Ronald, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Kesteren 3 – Regio ’72 4 (45251)            Kesteren, De Leede
Aanvang               :               18:00 uur
Vertrek                  :               16.45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Linda, Marjolijn
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Apeldoorn 7 (46936)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               15:35 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, Kasper 

Wedstrijd             :              ASVD A3 – Regio ’72 A1 (43473)       Dronten, ’t Dok
Aanvang               :               16:00 uur
Vertrek                  :               14.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne, Roelinda 
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias, ____, ____ 
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Gensen, de Bruin, van Ommen

Wedstrijd             :              Devinco C2 – Regio ’72 C1 (48014)         Deventer, Keizerslanden
Aanvang               :               13:25 uur
Vertrek                  :               12.15 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe, Kasper
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Dijkstra, Woudstra, Harmsen

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – EKCA/CIBOD E1 (29292)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Leandra
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – EKCA/CIBOD F1 (26516)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Femke
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Spirit F3 (26534)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Bernadet
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

mrt
27
wo
Programma woensdag 27 maart 2019
mrt 27 @ 18:30 – 21:30

Programma voor woensdag 27 maart 2019

Wedstrijd             :              Apeldoorn MW1 – Regio ’72 MW1 (49219)     Uddel, De Schier
Aanvang               :               20:30 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Sandrine, ____
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

Wedstrijd          :             Regio ’72 A1 – Oranje Zwart A2 (43227)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :              18:30 uur
Aanwezig             :               18:00 uur
Speelsters            :
Spelers                 :

mrt
30
za
Programma zaterdag 30 maart 2019
mrt 30 hele dag

Programma voor zaterdag 30 maart 2019

Zaalwacht:
11.30– 14.30       :               Annemarije, Robin

Wedstrijd             :              Victum 1 – Regio ’72 1 (19853)        Houten, Weteringhoek
Aanvang               :               18:30 uur
Vertrek                  :               16.15 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jordi, Thijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Victum 2 – Regio ’72 2 (23456)        Houten, Weteringhoek
Aanvang               :               17:20 uur
Vertrek                  :               15.15 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marije, Pascalle
Spelers                 :               Bart, Jochem, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DVO/Accountor 8 (46321)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               12:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, ____ 
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Wageningen 9 (46997)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Laurens
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Angela, Ilia, Linda, Marjolijn
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Mélynas 4 – Regio ’72 5 (46978)      Eerbeek, De Bhoele
Aanvang               :               18:10 uur
Vertrek                  :               17.00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Elburg A3 – Regio ’72 A1 (44975)    Elburg, ’t Huiken
Aanvang               :               16:00 uur
Vertrek                  :               15.00 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Hartman, Schoneville, Kip

Wedstrijd             :              KVZ B3 – Regio ’72 B1 (41367)         Zutphen, Hanzelhal
Aanvang               :               13:00 uur
Vertrek                  :               11.45 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Dollenkamp, Stofbergen, vd Hoogen

Wedstrijd             :              Zwaluwen C2 – Regio ’72 C1 (48022)      Zevenaar, Heerenmaten
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               08.15 uur
|
Speelsters           :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: vd Enk, v Lokhorst, Bourgonje

Wedstrijd             :              Rood-Wit D2 – Regio ’72 D1 (48034)        Wezep, Erica Terpstrahal
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               10.00 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Maeike                  Vervoer: van Essen, vd Veen, Harmsen

Wedstrijd             :              DVO/Accountor F2 – Regio ’72 F1 (26574)      Bennekom, DVO-hal
Aanvang               :               11:30 uur
Vertrek                  :               10.15 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: Dijkstra (I), Dijkstra (T)

Wedstrijd             :              Revival F1 – Regio ’72 F2 (26545)   Barneveld, Veluwehal
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: vd Schepop, Punt, Permentier

Share This