Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 15 november 2014.

Programma voor zaterdag 15 november 2014

 

Zaalwacht:

13.00 – 15.15: Linda Roe, Semeijne

15.15 – 17.30: Diana, Jolanda M.

17.30 – 19.45: Jolanda M., _____

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Oranje Zwart 1 (10933)                                          Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Oranje Zwart 2 (13568)                                          Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               15:45 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Marije, Marleen, Celine, Linda Roe.

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Spirit (Vo) 3 – Regio ’72 3 ( 5752)                                                 Voorthuizen, De Voorde

Aanvang               :               20:15 uur

Vertrek                  :               19.00 uur

Speelsters            :               Aniek, Celine, Diana, Linda, Linda

Spelers                 :               Dion, Jorn, Tim, Douwe, Ruben

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              DWS 3 – Regio ’72 4 ( 4594)                                                          Barneveld, Veluwehal

Aanvang               :               13:10 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Jodie, Jolanda, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Gert L.

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) 4 – Regio ’72 5 ( 8931)                                              Zwolle, Windesheim

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – KVZ A1 (17386)                                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               Anne, Lisa, Pascalle, Saskia, Aniek

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Sjoerd, Jochem, Ruben

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              KVZ A3 – Regio ’72 A2 (10521)                                                     Zutphen, Hanzehal 1

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart                        Vervoer: Leerkes, Huisman, Roeloffzen

 

Wedstrijd             :              Rheko B1 – Regio ’72 B1 ( 9873)                                                 Rheden, de Hangmat

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim                             Vervoer: Holubek, Volkers, van der Haar

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Steeds Hooger D2 ( 7364)                                  Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   Albert

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Nisa, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Saskia

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – DVO E4 (10953)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter:                   Femke

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal,  Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – De Meeuwen F3 (11273)                                      

Deze wedstrijd wordt verzet naar 19 november 2014 om 16.30 uur in de Koekoek.

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.