Pages Navigation Menu

Vaassen

Definitieve teamindeling-trainingstijden 2014-2015

Beste jeugdleden en ouder(s)/verzorger(s),

Hierbij ontvangen jullie de nieuwe teamindeling voor zover bekend. De A heeft nog extra selectie training, omdat daar mensen zijn bijgekomen i.v.m. het terugtrekken van de B2. Hieronder de
nieuwe trainingstijden voor het volgend seizoen.

Trainingstijden najaar 2014, vanaf maandag 25 augustus 2014, alleen de A1 begint vanaf 18 augustus

Maandag

Gras
TijdTeamTrainers/CoachesTeam Trainers/CoachesTeam Trainers/Coaches
17.30-18.00D1Saskia/Linda
18.00-18.30C1Jordi/ElviraD1Saskia/LindaD2Jorn/ ?
18.30-19.00C1Jordi/ElviraA2HenkD2Jorn/ ?
19.00-19.30A1Marike/Tim v HA2HenkB1Tim/Dion
19.30-20.00A1Marike/Tim v HMWB1Tim/Dion
20.00-20.30A1Marike/Tim v HMW
20.30-21.00S1PascalS2Gert
21.00-21.30S1PascalS2Gert
21.30-22.00S1PascalS2Gert

 

Woensdag

Gras
TijdTeamTrainers/CoachesTeamTrainers/CoachesTeamTrainers/Coaches
16:30-17-00E1Willeke/Aniek/ChantalF1Lauren/Hidde/?
17.00-17.30E1Willeke/Aniek/ChantalF1Lauren/Hidde/?
17.30-18.00C1Jordi/ElviraD2Jorn/?D1Saskia/Linda
18.00-18.30C1Jordi/ElviraD2Jorn/?D1Saskia/Linda
18.30-19.00A1Marike/Tim v HB1Tim/DionA2Henk
19.00-19.30A1Marike/Tim v HB1Tim/DionA2Henk
19.30-20.00S5/S4/nsHenkS3Laurens/Mart
20.00-20.30S5/S4/nsHenkS3Laurens/Mart
20.30-21.00S1PascalS2Gert
21.00-21.30S1PascalS2Gert
21.30-22.00S1PascalS2Gert

 

Vrijdag

TijdTeamTrainers
20.00-21.00Iedereen vanaf de B…….

 

Zaterdag

TijdTeamTrainers
10:00 – 11:00KangoeroesBram/Karin/Willeke/Tijs S

Seizoen 2014-2015 Regio’72 indeling JEUGD

A1, A2 (16 t/m 18 jaar) nog niet bekend hebben nog selectie training
Speelsters:Anne Stegeman, Lauren Schoemaker, Laura van Mossel, Saskia van Triest, Inez Prosee, Pascalle Molendijk, Carlijn Leerkes, Anne-Dien de Boer, Rianne Schoneville en Lisa Brummel.
Spelers:Sjoerd van der Haar, Mike Huisman, Robin Huisman, Jorn Ganzevles, Paul Roeloffzen,
Douwe van der Zwaag, Ruben Volkers, Tijs Schoemaker en Thijs Riphagen.
Trainers/coaches A1: Tim v H/Marike – A2: Henk/Bart

 

B1 (14 en 15 jaar)
Speelsters:Deborah Proper, Gaby Bakkenes, Noa van der Zee, Josje Volkers, Loes van Triest, Bernadet
van der Haar en Elise Holubek.
Spelers:Tobias van Leeuwen, Ruben Holubek, Niels van Triest en Jochem van der Haar.
Trainers/coaches: Tim/Dion

 

C1 (12 en 13 jaar)
Speelsters:Kaely Bonnink, Nova Visser, Maaike de Bruin, Merel Schoneville, Melany van Ommen, Kely
Liefers, Sanne Visser en Esmee Stofbergen.
Spelers:Casper Gensen, Remon van Essen en Jurre Riphagen.
Trainers/coaches: Jordi/Elvira

 

D1 (8-tal) (10 en 11 jaar)
Speelsters:Rosanne Kip, Alishya Wijnberg, Lisanne Dollenkamp, Nisa Akkoc, Carlijn van der Ziel, Britt
Hazeleger en Tessa van Essen.
Trainers/coaches: Linda/Saskia 

 

D2 (4-tal)(10 en 11 jaar)
Speelsters:Dionne Riphagen, Marit Stofbergen, Roelinda Noordijk, Celine Willemsen en Lieke Dijkstra
Trainers/coaches: Jorn/? 

 

E1 (4-tal) (8 en 9 jaar)
Speelsters:Sarah Bockhoven, Rachel Willemsen, Chantal Bourgonje
Spelers:Floris Koele, David van Lokhorst.
Trainers/coaches: Willeke/Aniek/Chantal

 

F1 (4- tal)(6 en 7 jaar)
Speelsters:Kim Heideveld, Dionne de Groene, Cleo Klinkum en Dyan van der Veen.
Spelers:Kasper Schoemaker en Gideon van Lokhorst en Julian Visser
Trainers/coaches: Hidde/Lauren/?

 

Kangoeroes:
Speelsters:Feline de Groene
Spelers:Jouke van Essen, Sander Punt, Ruben van der Veen, Quinten Helmink en Micha Vroege.
Trainers/coaches: Willeke/Tijs/Bram/Karin

Technische Commissie Regio’72

Share This

Delen

Deel dit bericht met vrienden

Shares