Pages Navigation Menu

Vaassen

Wedstrijdprogramma Najaar 2021

16-09-2021Regio ’72 MW1 – Amicitia MW120:00Sportpark Oosterhof1K40
18-09-2021KVZ 1 – Regio ’72 115:30Sportcomplex Zuidveen1aK40
18-09-2021KVZ 2 – Regio ’72 214:00Sportcomplex Zuidveen1aK40
18-09-2021Regio ’72 4 – Sparta (Zw) 613:30Sportpark Oosterhof1K40
18-09-2021Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 615:00Sportpark Oosterhof1K40
18-09-2021Regio ’72 A1 – Devinco A312:00Sportpark Oosterhof1K40
18-09-2021Sparta (Zw) B2 – Regio ’72 B110:00Stadshagen3K40
18-09-2021Regio ’72 C1 – Apeldoorn C211:00Sportpark Oosterhof1K40
18-09-2021WIKO D1 – Regio ’72 D109:45Veld Wiko1bK40
18-09-2021Rheko E1 – Regio ’72 E212:30Sportcomplex IJsselsingel2K24
11-09-2021Regio ’72 1 – Emmeloord 115:30Sportpark Oosterhof1K40
11-09-2021Regio ’72 2 – Wageningen 514:00Sportpark Oosterhof1K40
11-09-2021ASVD 5 – Regio ’72 412:40Veld ASVD2aK40
11-09-2021Mélynas 2 – Regio ’72 314:00De Hazenberg1aK40
11-09-2021KVZ A2 – Regio ’72 A113:15Sportcomplex Zuidveen1aK40
11-09-2021Regio ’72 B1 – Rood-Wit B212:45Sportpark Oosterhof1K40
11-09-2021Mélynas C1 – Regio ’72 C114:30De Hazenberg2aK40
11-09-2021Regio ’72 D1 – Rheko D212:15Sportpark Oosterhof2aK40
11-09-2021Regio ’72 E1 – Devinco E210:15Sportpark Oosterhof3K24
11-09-2021Regio ’72 E2 – Oost-Arnhem E111:15Sportpark Oosterhof3K24
23-09-2021KVZ MW1 – Regio ’72 MW121:00Sportcomplex Zuidveen2aK40
25-09-2021Regio ’72 1 – HHV 115:30Sportpark Oosterhof1K40
25-09-2021Regio ’72 2 – Dindoa 414:00Sportpark Oosterhof1K40
25-09-2021DOS Kampen/Veltman 5 – Regio ’72 412:00Sportpark De Maten3K40 (KG)
25-09-2021Devinco 4 – Regio ’72 314:45Sportpark Rielerenk1bK40
25-09-2021Regio ’72 A1 – Diderna/Visser Sloopwerken A112:30Sportpark Oosterhof1K40
25-09-2021DOS Kampen/Veltman B3 – Regio ’72 B110:00Sportpark De Maten4K40 (KG)
25-09-2021Devinco C1 – Regio ’72 C111:00Sportpark Rielerenk1bK40
25-09-2021Duko D1 – Regio ’72 D114:50Sportpark De Nieuweling2aK40
25-09-2021Regio ’72 E1 – KVZ E211:45Sportpark Oosterhof3K24
25-09-2021Regio ’72 E2 – Apeldoorn E210:45Sportpark Oosterhof3K24
28-09-2021Phenix ’72 MW1 – Regio ’72 MW119:45Sportpark Het Doesgoor1aK40 (KG)
02-10-2021Thrianta 1 – Regio ’72 115:30Sportcomplex (naast Tennishal MAXX)1G (G)
02-10-2021ODIK 4 – Regio ’72 214:00Sportpark Oosterbos1K40
02-10-2021Regio ’72 4 – ASVD 513:15Sportpark Oosterhof1K40
02-10-2021Regio ’72 3 – Mélynas 214:45Sportpark Oosterhof1K40
02-10-2021Regio ’72 A1 – KVZ A211:45Sportpark Oosterhof1K40
02-10-2021Rood-Wit B2 – Regio ’72 B110:00Sportpark Erica Terpstra1K40
02-10-2021Regio ’72 C1 – Mélynas C110:45Sportpark Oosterhof1K40
02-10-2021Rheko D2 – Regio ’72 D112:30Sportcomplex IJsselsingel1K40
02-10-2021Devinco E2 – Regio ’72 E109:50Sportpark Rielerenk1bK40
02-10-2021Oost-Arnhem E1 – Regio ’72 E210:00Oost-Arnhem Arena3K24
07-10-2021Regio ’72 MW1 – Phenix ’72 MW120:00Sportpark Oosterhof1K40
09-10-2021Regio ’72 1 – Sparta (N) 115:30Sportpark Oosterhof1K40
09-10-2021Regio ’72 2 – Sparta (N) 214:00Sportpark Oosterhof1K40
09-10-2021Sparta (Zw) 6 – Regio ’72 414:00Stadshagen2K40
09-10-2021Oost-Arnhem 6 – Regio ’72 312:15Oost-Arnhem Arena1K40
09-10-2021Devinco A3 – Regio ’72 A112:15Sportpark Rielerenk1bK40
09-10-2021Regio ’72 B1 – Sparta (Zw) B212:45Sportpark Oosterhof1K40
09-10-2021Apeldoorn C2 – Regio ’72 C111:50Sportpark Orderbos2aK40
09-10-2021Regio ’72 D1 – WIKO D112:15Sportpark Oosterhof2aK40
09-10-2021Regio ’72 E1 – Olympia ’22 E210:15Sportpark Oosterhof3K24
09-10-2021Regio ’72 E2 – Rheko E111:15Sportpark Oosterhof3K24
13-10-2021Amicitia MW1 – Regio ’72 MW120:00Sportpark Het Midden1K40
16-10-2021Exakwa 1 – Regio ’72 116:00Sportpark Langezand1G (G)
16-10-2021Exakwa 2 – Regio ’72 214:20Sportpark Langezand1G (G)
16-10-2021Regio ’72 4 – DOS Kampen/Veltman 514:00Sportpark Oosterhof1K40
16-10-2021Regio ’72 3 – Devinco 415:30Sportpark Oosterhof1K40
16-10-2021Diderna/Visser Sloopwerken A1 – Regio ’72 A111:00Het Nieuwland2G (G)
16-10-2021Regio ’72 B1 – DOS Kampen/Veltman B312:45Sportpark Oosterhof1K40
16-10-2021Regio ’72 C1 – Devinco C111:45Sportpark Oosterhof1K40
16-10-2021Regio ’72 D1 – Duko D110:45Sportpark Oosterhof1K40
16-10-2021KVZ E2 – Regio ’72 E110:00Sportcomplex Zuidveen2aK40
16-10-2021Apeldoorn E2 – Regio ’72 E210:00Sportpark Orderbos2aK40
21-10-2021Regio ’72 MW1 – KVZ MW120:00Sportpark Oosterhof1K40
23-10-2021Regio ’72 1 – Rood-Wit 115:30Sportpark Oosterhof1K40
23-10-2021Regio ’72 2 – Rood-Wit 214:00Sportpark Oosterhof1K40
23-10-2021Olympia ’22 E2 – Regio ’72 E110:30Sportpark De Wildbaan2G (G)
30-10-2021Emmeloord 1 – Regio ’72 115:30Sportcomplex De Boskamp1K40
30-10-2021Wageningen 5 – Regio ’72 213:30Binnenveld1K40

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Share This

Delen

Deel dit bericht met vrienden

Shares