Pages Navigation Menu

Vaassen

Wedstrijdprogramma Najaar 2021

16-09-2021 Regio ’72 MW1 – Amicitia MW1 20:00 Sportpark Oosterhof 1K40
18-09-2021 KVZ 1 – Regio ’72 1 15:30 Sportcomplex Zuidveen 1aK40
18-09-2021 KVZ 2 – Regio ’72 2 14:00 Sportcomplex Zuidveen 1aK40
18-09-2021 Regio ’72 4 – Sparta (Zw) 6 13:30 Sportpark Oosterhof 1K40
18-09-2021 Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 6 15:00 Sportpark Oosterhof 1K40
18-09-2021 Regio ’72 A1 – Devinco A3 12:00 Sportpark Oosterhof 1K40
18-09-2021 Sparta (Zw) B2 – Regio ’72 B1 10:00 Stadshagen 3K40
18-09-2021 Regio ’72 C1 – Apeldoorn C2 11:00 Sportpark Oosterhof 1K40
18-09-2021 WIKO D1 – Regio ’72 D1 09:45 Veld Wiko 1bK40
18-09-2021 Rheko E1 – Regio ’72 E2 12:30 Sportcomplex IJsselsingel 2K24
11-09-2021 Regio ’72 1 – Emmeloord 1 15:30 Sportpark Oosterhof 1K40
11-09-2021 Regio ’72 2 – Wageningen 5 14:00 Sportpark Oosterhof 1K40
11-09-2021 ASVD 5 – Regio ’72 4 12:40 Veld ASVD 2aK40
11-09-2021 Mélynas 2 – Regio ’72 3 14:00 De Hazenberg 1aK40
11-09-2021 KVZ A2 – Regio ’72 A1 13:15 Sportcomplex Zuidveen 1aK40
11-09-2021 Regio ’72 B1 – Rood-Wit B2 12:45 Sportpark Oosterhof 1K40
11-09-2021 Mélynas C1 – Regio ’72 C1 14:30 De Hazenberg 2aK40
11-09-2021 Regio ’72 D1 – Rheko D2 12:15 Sportpark Oosterhof 2aK40
11-09-2021 Regio ’72 E1 – Devinco E2 10:15 Sportpark Oosterhof 3K24
11-09-2021 Regio ’72 E2 – Oost-Arnhem E1 11:15 Sportpark Oosterhof 3K24
23-09-2021 KVZ MW1 – Regio ’72 MW1 21:00 Sportcomplex Zuidveen 2aK40
25-09-2021 Regio ’72 1 – HHV 1 15:30 Sportpark Oosterhof 1K40
25-09-2021 Regio ’72 2 – Dindoa 4 14:00 Sportpark Oosterhof 1K40
25-09-2021 DOS Kampen/Veltman 5 – Regio ’72 4 12:00 Sportpark De Maten 3K40 (KG)
25-09-2021 Devinco 4 – Regio ’72 3 14:45 Sportpark Rielerenk 1bK40
25-09-2021 Regio ’72 A1 – Diderna/Visser Sloopwerken A1 12:30 Sportpark Oosterhof 1K40
25-09-2021 DOS Kampen/Veltman B3 – Regio ’72 B1 10:00 Sportpark De Maten 4K40 (KG)
25-09-2021 Devinco C1 – Regio ’72 C1 11:00 Sportpark Rielerenk 1bK40
25-09-2021 Duko D1 – Regio ’72 D1 14:50 Sportpark De Nieuweling 2aK40
25-09-2021 Regio ’72 E1 – KVZ E2 11:45 Sportpark Oosterhof 3K24
25-09-2021 Regio ’72 E2 – Apeldoorn E2 10:45 Sportpark Oosterhof 3K24
28-09-2021 Phenix ’72 MW1 – Regio ’72 MW1 19:45 Sportpark Het Doesgoor 1aK40 (KG)
02-10-2021 Thrianta 1 – Regio ’72 1 15:30 Sportcomplex (naast Tennishal MAXX) 1G (G)
02-10-2021 ODIK 4 – Regio ’72 2 14:00 Sportpark Oosterbos 1K40
02-10-2021 Regio ’72 4 – ASVD 5 13:15 Sportpark Oosterhof 1K40
02-10-2021 Regio ’72 3 – Mélynas 2 14:45 Sportpark Oosterhof 1K40
02-10-2021 Regio ’72 A1 – KVZ A2 11:45 Sportpark Oosterhof 1K40
02-10-2021 Rood-Wit B2 – Regio ’72 B1 10:00 Sportpark Erica Terpstra 1K40
02-10-2021 Regio ’72 C1 – Mélynas C1 10:45 Sportpark Oosterhof 1K40
02-10-2021 Rheko D2 – Regio ’72 D1 12:30 Sportcomplex IJsselsingel 1K40
02-10-2021 Devinco E2 – Regio ’72 E1 09:50 Sportpark Rielerenk 1bK40
02-10-2021 Oost-Arnhem E1 – Regio ’72 E2 10:00 Oost-Arnhem Arena 3K24
07-10-2021 Regio ’72 MW1 – Phenix ’72 MW1 20:00 Sportpark Oosterhof 1K40
09-10-2021 Regio ’72 1 – Sparta (N) 1 15:30 Sportpark Oosterhof 1K40
09-10-2021 Regio ’72 2 – Sparta (N) 2 14:00 Sportpark Oosterhof 1K40
09-10-2021 Sparta (Zw) 6 – Regio ’72 4 14:00 Stadshagen 2K40
09-10-2021 Oost-Arnhem 6 – Regio ’72 3 12:15 Oost-Arnhem Arena 1K40
09-10-2021 Devinco A3 – Regio ’72 A1 12:15 Sportpark Rielerenk 1bK40
09-10-2021 Regio ’72 B1 – Sparta (Zw) B2 12:45 Sportpark Oosterhof 1K40
09-10-2021 Apeldoorn C2 – Regio ’72 C1 11:50 Sportpark Orderbos 2aK40
09-10-2021 Regio ’72 D1 – WIKO D1 12:15 Sportpark Oosterhof 2aK40
09-10-2021 Regio ’72 E1 – Olympia ’22 E2 10:15 Sportpark Oosterhof 3K24
09-10-2021 Regio ’72 E2 – Rheko E1 11:15 Sportpark Oosterhof 3K24
13-10-2021 Amicitia MW1 – Regio ’72 MW1 20:00 Sportpark Het Midden 1K40
16-10-2021 Exakwa 1 – Regio ’72 1 16:00 Sportpark Langezand 1G (G)
16-10-2021 Exakwa 2 – Regio ’72 2 14:20 Sportpark Langezand 1G (G)
16-10-2021 Regio ’72 4 – DOS Kampen/Veltman 5 14:00 Sportpark Oosterhof 1K40
16-10-2021 Regio ’72 3 – Devinco 4 15:30 Sportpark Oosterhof 1K40
16-10-2021 Diderna/Visser Sloopwerken A1 – Regio ’72 A1 11:00 Het Nieuwland 2G (G)
16-10-2021 Regio ’72 B1 – DOS Kampen/Veltman B3 12:45 Sportpark Oosterhof 1K40
16-10-2021 Regio ’72 C1 – Devinco C1 11:45 Sportpark Oosterhof 1K40
16-10-2021 Regio ’72 D1 – Duko D1 10:45 Sportpark Oosterhof 1K40
16-10-2021 KVZ E2 – Regio ’72 E1 10:00 Sportcomplex Zuidveen 2aK40
16-10-2021 Apeldoorn E2 – Regio ’72 E2 10:00 Sportpark Orderbos 2aK40
21-10-2021 Regio ’72 MW1 – KVZ MW1 20:00 Sportpark Oosterhof 1K40
23-10-2021 Regio ’72 1 – Rood-Wit 1 15:30 Sportpark Oosterhof 1K40
23-10-2021 Regio ’72 2 – Rood-Wit 2 14:00 Sportpark Oosterhof 1K40
23-10-2021 Olympia ’22 E2 – Regio ’72 E1 10:30 Sportpark De Wildbaan 2G (G)
30-10-2021 Emmeloord 1 – Regio ’72 1 15:30 Sportcomplex De Boskamp 1K40
30-10-2021 Wageningen 5 – Regio ’72 2 13:30 Binnenveld 1K40
Share This

Delen

Deel dit bericht met vrienden

Shares

Heb jij onze jubileum site al bekeken?

Meld je aan voor de verenigingslunch, koop tickets voor het diner buffet etc.

Bekijk het programma en feest mee!

Naar de website